Originali dovanėlė Valentino dienos proga

Yra įprasta manyti, jog tam, kad būtume originalūs ar išskirtiniai, privalome skirti daug laiko bei pinigų. Tačiau šiandien pabandysime šį neigiamą stereotipą paneigti ir įrodyti, jog gali būti ir kitaip. Prisiminkime bet kokią, kad ir Švento Valentino dieną, kuomet savo antrosioms pusėms stengiamės padovanoti ką nors mielo ar subtilaus. Žinoma, dažniausiai visos idėjos baigiasi meškučiais, saldainių dėžutėmis bei papuošalais ar kvepalais, bet yra ir kitokių variantų. Nežinote, apie ką yra kalbama? Ogi apie širdelės formos muilą.

Jei jau nusprendėte, kad ateinančios Valentino dienos proga savo mylimąjį norite nustebinti neeiline dovanėle, aptarkime ir priemones, kurių prireiks norint pasiekti minėtąjį tikslą. Jums reikės:

Reklama
  • Muilas (spalva pasirenkama laisvai, tačiau kadangi dovanėlė bus Valentino dienos proga, labiausiai tinkama yra rožinė);
  • Peilis;
  • Lapas;
  • Kaspinėlis (spalvą galite rinktis laisvai, taip pat nuostabiai atrodo storas lininis siūlas);
  • Žirklės;
  • Medžiaga (Jums patinkančio rašto ar atspalvio).

Įsigiję visas gamybai reikalingas medžiagas galime aptarti ir tai, kaip pasiekti norimą tikslą. Pirmiausia išpakuokite muilą ir perpjaukite pusiau. Tuomet peilio galiuku ant abiejų muilo dalių nusibrėžkite po širdelę. Štai ir pagrindinis darbas – tai yra širdelės formos išpjovimas. Iš pradžių išpjaukite elementarią formą, o vėliau užsiimkite širdies dailinimu. Paskutinysis darbas – įpakavimas. Iš medžiagos išsikirpkite maždaug skarelės dydžio (30cm x 30cm) kvadratą, į jo vidurį sudėkite širdeles. Tada paimkite už kampų, juos sukelkite viršun ir suriškite kaspinėliu. Prie jo galite pridėti ir lapelį su gražiais žodžiais.

Reklama

Šis rankdarbis itin elementarus bei greit pagaminamas, tačiau įspūdis bus tikrai daug geresnis, nei nupirkus meškiuką ar gėlę. Juk visiems smagu gauti nuoširdų dėmesį, o dar kai jis iš mylimo žmogaus, tobuliau ir būti negali. Tad belieka palinkėti kūrybiškumo ir įkvėpimo, kurį panaudotumėte paprastose gyvenimo sferose bei paverstumėte jas neišdildomomis. Sėkmės gamyboje!

Reklama

1 thought on “Originali dovanėlė Valentino dienos proga”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *