Kaip nustebinti įvairių švenčių proga?

Turbūt Jūs kaip ir didžioji žmonijos dalis, susidūrėte su problema, kuri mus pasitinka atėjus gimtadienių, sukakčių, vardadienių ar tiesiog eilinių metų švenčių laikui. Visada stengiamės sugalvoti kažką naujo, originalaus ar bent jau nenuobodaus. Tačiau dažnai nutinka, jog daugelis galvon ateinančių idėjų jau išbandytos ir įprastos. Tad suprasdami, jog tikrai ne vienas ir ne du žmonės susiduria su šia problema, nusprendėme pasiūlyti puikią išeitį.

Spėliojate apie ką kalbame? Atsakymas labai paprastas – saldainių medžius. Yra du jų gavimo variantai. Pirmasis – kiek nuobodokas ir įprastas įsigijimas parduotuvėje. O antrasis – būtent tas, kurį ir norime pasiūlyti, pasigaminti savomis rankomis. Tokiu būdu dovanos gavėjas supras, jog ne tik stengėtės sugalvoti kažką originalaus, bet dėl jo nepagailėjote ir brangaus savo laiko.

Reklama

Jei jau nusprendėte, jog ši idėja galėtų tapti realia grožybe kurio nors gimtadienio proga, būtų pats laikas aptarti medžiagas, kurių prireiks norint pagaminti medelį. Jums prireiks:

  • Nedidelio vazonėlio;
  • Stambesnės šakelės (aukštį ir storį derinkite su norimo medelio dydžiu: kuo daugiau saldainių, tuo storesnė šakelė);
  • Pamėgtos rūšies saldainiai;
  • Kempinė (standi, dažniausiai žalios spalvos, naudojama sušlapinus bei susmeigus gyvas gėles);
  • Vata;
  • Karšti klijai;
  • Kaspinėlis (nebūtina).

Reklama

Aptarę reikiamas priemones galime apžvelgti ir paties medelio gamybos procesą. Pirmiausia pasigaminkime medelio pagrindą, tai yra į vazonėlį įdėkime kempinę, į ją įsmeikite šakelę. Tada pasiimkite vatą ir gražiai apkaišykite likusias vazonėlio ertmes (padarykite taip, kad nesimatytų kempinės). Atlikę šį darbą priėjote prie smagiausios ir kūrybiškiausios rankdarbio dalies – saldainių tvirtinimo. Karštų klijų pagalba kruopščiai tvirtinkite kiekvieną saldainiuką prie šakelės viršaus. Kai nebeina pasiekti šakos, galite saldainius klijuoti vieną prie kito. O paskutinioji pakopa, kuri suteiks medeliui žavesio, yra kaspinėlio užrišimas (jį galite rišti tiek ant šakelės, tiek ant vazonėlio). Štai ir viskas, sveikiname pasigaminus tikrai originalią bei neužmirštamą dovaną.

Jei manote, kad tai per paprastai (kaip dovanojimui skirtas) atrodantis rankdarbis, galite užsiimti vazonėlio, kaspinėlio bei saldainių spalvų derinimu. Taip pat, nenorėdami įprastos medžio formos, pasinaudokite viela ir pasigaminkite kalėdinę eglutę ar kokios kitos figūros medį. Tad skirkite dėmesio dovanų parinkimui ir sulauksite gerų įspūdžių bei nuoširdžių padėkos žodžių!

Reklama

1 thought on “Kaip nustebinti įvairių švenčių proga?”

  1. Samanta Stelmokaitė

    Kažkaip mažai įdėjų, bet buvo puiku – lengva, puošnu ir tikrai smagu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *