Pasigaminkime nuotraukų rėmelį patys

Pagrindiniai du dalykai, į kuriuos atkreipiame dėmesį ieškodami, kuo užsiimti: kaina bei užimamas laikas. Kadangi turbūt nė vienas rankdarbių sričiai nenorėtų skirti daug laiko ar pinigų, turime vieną nuostabų pasiūlymą, kuriuo puikiai patenkinsite savo poreikius. Kas tai? Ogi originalus nuotraukų rėmelis, kurį galite visai nesudėtingai pasigaminti savo rankomis maždaug per dvidešimt minučių.

Tad pradėkime nuo to, ko šiam unikaliam rėmeliui pagaminti prireiks:

Reklama
  • Nuotraukos (tos, kurią norite pasikabinti);
  • Sausų klijų;
  • Pamėgtos spalvos kartono lapo (tokios spalvos bus rėmelio pagrindas);
  • Pieštukas;
  • Žirklės;
  • Liniuotė;
  • Prie pasirinkto pagrindo derančios spalvos lapas (pavyzdžiui raudona ir žalia ar ruda ir geltona).

Jei jau turite visus reikiamus komponentus, galime pradėti kalbėti ir apie gamybos eigą. Pirmiausia nuspręskite, kokios formos rėmelio norėtumėte: ovalaus ar stačiakampio. Tada pasirinktąją formą nusibrėžkite ant kartono ir iškirpkite. Štai ir turite rėmelio pagrindą. Sekantis ir pats pagrindinis darbas yra jo dekoravimas. Kaip tai padaryti? Pasiimkite popieriaus lapą bei maždaug dviejų centimetrų ruoželiais susibraižykite linijas, vėliau žirklių pagalba jas iškirpkite. Tai darant popieriaus lapą reikėtų laikyti horizontaliai (gausis daugiau juostelių). Kitu atveju jas reikės perkirpti pusiau. Vienaip ar kitaip, turite juostelių, kurias reikėtų susukti taip, kaip pavaizduota nuotraukose. O vėliau kuria nors puse priklijuoti prie rėmelio pagrindo. Dabar atėjo laikas paskutiniai užduočiai – nuotraukos pritvirtinimui. Po jo galite džiaugtis pagamintuoju rankdarbiu.

Šis dirbinys gali puikuotis tiek miegamajame ant naktinio stalelio, tiek vaiko kambaryje pakabintas ant sienos. Jei norite, kad gautas vaizdas būtų dar nuostabesnis, galite užsiimti nuotraukoje dominuojančių bei rėmelio pagrindo ir jo dekoro (juostelių) spalvų derinimu. Taip pat, ne prasta idėja yra pasirinkti raštuotą popierių (pavyzdžiui išmargintą gėlių raštais), tuomet ši interjero detalė suteiks ne tik unikalumo, bet ir švelnumo ar jaukumo. Tad belieka palinkėti nepagailėti kruopelės savojo laiko ir pasigaminsite tikrai nuostabią kambario dizaino detalę. Sėkmės eksperimentuojant bei kuriant!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *