Kriauklių dekoras ant sienos

Kriauklės yra vienos iš tų gamtos grožybių, kurios turbūt niekada ir niekam nenusibosta. Jos turi kokią tai keistą energiją, kuri ir traukia mus: norisi žiūrėti, liesti jas, lyg norisi perskaityti istoriją, kuri slypi kriauklytės spalvų ir formų įvairovėje, trapiame kietume ir jūros ošime, kurį lyg ir girdime, pridėję didesnę kriauklę prie savo ausies.

Jei turite vieną ar kelias tokias gražuoles namuose, jos gali papuošti lentyną, sekciją ar kitą įdomesnę vietą namų interjere. Jei turite jų daugiau, ir jos, šiek tiek užmirštos, gyvena stalčių ir lentynų kampučiuose, tuomet būtų visai nebloga idėja imti ir šiek tiek jas suorganizuoti.

Namai bus gražesni ir stalčiuose atsiras daugiau tvarkos.

Kartais viena nedidelė kriauklytė yra nepajėgi konkuruoti su masyvių fotelių, minkštų sofų ar stačiakampių paveikslų formomis interjere, tačiau drauge su kitomis savo bendramintėmis ar bendakeleivėmis jos gali sužavėti ne vieną svečią, draugą ir net Jus pačius. Kai nedidelės kraiuklelės susirenka į nedidelę grupelę, jos tampa stipriomis ir išraiškingomis. Jų egzistavimas įgauna prasmę – papuošti namus, priminti jūros ošimą, besitaškančias bangas: ” – ar tu prisimeni, kai pažvelgei į mane, pakėlei mane nuo jūros dugno ir įsidėjai į krepšelį?”

Reklama

Jos neša savyje atostogų prisiminimus; aistringus bučinius pajūryje, svilinantį saulės karštį ir vėsiai sūrų jūros vandenį.

Kelios kriauklelinės idėjos įkvėpti jus!

Sienos dekoras iš kriauklelių, virvutės ir keleto lazdelių puikiai papuoštų namus.

juros kriaukles dekoras

Prieškambaryje ant lentynos gražiai sudėliojus kriaukles, tai taptų puikiu prieškambario interjero akcentu.

kriaukles-lentyna-pakabos

O jei turite jų tikrai nemažai, sudėkite ir priklijuokite kriaukleles prie pinto krepšelio dugno ir pakabinkite šią kriauklių dekoraciją ant sienos.

pintas-krepselis-kriaukles-siena

Reklama

Hometalk

Lengvos, lyg sniego snaigės, ir karštai vasariškos dekoro idėjos Jūsų namams.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *