Namų dekoro detalės iš kriauklelių, akmenukų

Vasara jau baigiasi ir rudenėlis jau beldžiasi į duris. Ruduo tradiciškai yra laikomas derliaus metu. Tiesiogine žodžio prasme derlių suprantame kaip bulves, daržoves, vaisius bei kitas sodo ar daržo gėrybes, užderėjusias vasaros metu. Kadangi daugelis šiais laikais maisto produktus perkame parduotuvėse ir prekybos centruose, rudeninis derlius ne be taip aiškiai jaučiamas. Obuolių, kriaušių ar bananų galima nusipirkti bet kuriuo metų laiku ir sunku besuprasti, kokiame pasaulio krašte ir kada vaisiai sunoko.

Gali būti ir kitų derliaus rūšių. Gal tik panaudojus žodį derlius perkeltine prasme. Intelektualiniu derliumi galėtume laikyti tai, ką mes sužinojome ar išmokome per vasarą, finansiniu – ką gero uždirbome per vasarą. Panašu, kad derliaus rūšių gali būti įvairiausių.

Daugelis iš mūsų savaitgalius ar vasaros atostogas praleido prie upės, ežero ar jūros. Kai kas gal ir žiemos atostogų metu ilsėjosi prie vandenyno, kur tai Pietų Amerikoje ar Azijoje, kas šiais laikais kai kam iš mūsų tapo gana realiu ar net savaime suprantamu dalyku. Ar tai būtų savaitgaliai prie upės ar atostogos prie jūros, vaikštant pakrante, kartais taip sunku praeiti, nepakėlus nuo žemės ar upės dugno nuostabaus grožio kriauklių ar vandens nugludintų akmenėlių. Daugelio namuose kur nors stalčiuose, dėžutėse ar vazelėse per vasarą ar kelias vasaras prisikaupė ir vis dar kaupiasi įvairiausios kriauklelės, jūros žvaigždės, koralų šakelės ir akmenukai.

Tai vasaros  ar rudens derliaus, į kurį norėtume atkreipti dėmesį šiandien. Ką su juo daryti? Pažiūrėkite nuotraukas žemiau, papildomai reikės ne tiek ir daug dalykų: medžio šakelių, butelių, stiklainių ar vazonėlių, špagato ar siūlų, vyniojamo popieriaus, klijų, maišinės medžiagos, – kas neskaitėte, apsilankykite “Namų jaukumas” puslapyje apie dekoro detales iš maišinio audeklo, ir kriauklelių, akmenėlių bei kito panašaus sukaupto turto, atrasto paupyje, paežerėje ar pajūryje.

Reklama

Kaip pasidaryti šiuos namų dekoro elementus ar suvenyrus, galima suprasti, kiek kruopščiau pastudijavus nuotraukas. Taigi pirmyn!

Tai gali tapti originaliais paveiksliukais medinių šakelių rėmeliuose ar

medžio šakelių rėmelis, paveiksliukas iš kriauklių

rėmeliuose, pagamintuose iš vienas šalia kito sudėtų bambuko šakelių.

bambuko rėmelis, paveiksliukas iš kriauklių

Senus butelius, besimėtančius kur nors namuose, taip pat galima dekoruoti detalėmis jūrine tematika,

dekoratyvinis butelis, maišinė medžiaga

Reklama
butelis dekoruotas maišu, vyniojamu popieriumi 

ar stiklainius nuo uogienės.

maišu dekoruotas butelis, stiklainis  

Jūros ar upelio dugno gėrybės gali papuošti dekoratyvinius vainikėlius ar

vainikas deuotas kriauklėmis

Reklama

dekoratyvinius medelius.

dekoratyvinis medelis iš kriauklių, akmenėlių dekoratyvinis medelis iš kriauklių, akmenėlių apvyniotas siūlaismedelis, sirdele is akmenuku

Reklama

vectoria

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *