Gėlių dekoras ant sienų, užuolaidų, pagalvėlių

Jei nusprendėte remontuoti savo kambarį, butą ar namą ir norite savo būstui suteikti šiek tiek individualumo ir ryškumo, tai nuotraukų “gėlės interjere” kolekcija – Jums! Sukurti gėlėtą interjerą galima į pagalbą pasitelkiant gyvas gėles, taip pat gėlėtus tapetus, fototapetus, vinilo lipdukus sienoms, dažyti ir piešti gėles ant sienų, lubų arba galima tiesiog siūti ar pirkti pagalvėles ir apvilkti jas gėlėtais užvalkalėliais arba įsigyti gėlėto audinio užuolaidas. Gėlės puikiai tiks bet kurios patalpos interjere, ar tai būtų miegamasis, vaikų kambarys, svetainė, valgomasis, virtuvė ar vonios kambarys.

Gyvos gėlės ir augalai namuose savo natūralia energija ramina ir harmonizuoja gyvenamąsias ir darbines erdves. Gėlių nuotraukos ar piešiniai interjere sukuria jei ir ne tokį stiprų, bet analogišką efektą.

Mūsų rūbai ar batai, dviratis ar automobilis, kekvienas mūsų pirkinys atspindi mūsų pasirinkimą ir asmenybę. Ar mes gyvename dideliame name, bute ar bendrabučio kambaryje tai taip pat yra mūsų poreikių ir siekių atspindys gyvenimo veidrodyje. Taigi mūsų gyvenama erdvė turėtų? galėtų? ir vis tiek ji atspindi, ką mes bepasirinktumėte, mūsų stiliaus pojūtį, nuotaikas ar norus. Interjero detalės kalba. Žinią neša spalvos, formos, baldai, taip pat ir gėlės ar gėlėtas dekoras, kurį mes renkamės ar pasirinksime namuose.

Pažiūrėkite, kokios gėlės interjere Jums labiausiai prie širdies, kodėl jos patinka? Ar norėčiau vaizdų su šiomis gėlėmis savo namuose, ar norėsiu rytoj, ar patiks tai mano vaikams, vyrui, svečiams?

oranžinė spalva, lipdukas ant sienos, svetainėgėlės raudona sienadidelė rožė ant sienos, fototapetas

Reklama
gėlių lipdukai aplink veidrodįbalta gėlė, and rausvos sienos, fototapetasgeltona siena, įvairiaspalviai dideli žiedai ant sienos, fototapetas
Reklama
raudonos tulpės ant sienos virtuvėje

Reklama

saulėgraža, žolė ant baltos sienos, fototapetas

gėlėtos užuolaidos, pagalvėlė ant sofos

Reklama

didelės raudonos rožės miegamąjame, fototapetas

gyvos gėlės kabančios ant sienų

trys didelės tulpės ant sienos šalia juodo fotelio

Reklama

tulpės ant sienos svetainėje, fototapetas

balti varpeliai ant sienos miegamąjame, fototapetas

tulpės ant sienos miegamąjame

raudonos aguonos ant žalios sienos svetainėje

gėlių motyvai ant sienos, lovos užtiesalo, kilimo, užuolaidų

violetinių gėlių motyvai paveiksle, šviestuvo gaubte, pagalvėlėse ant lovos

violetinė gėlė ant violetinės sienos

melsva siena, pilkos, baltos gėlės gėlių žiedai ant sienos, lovos atlošo, spintelės vaiko kambaryje

violetinės, mėlynos, geltonos gėlės interjere

violetinės gėlės ant sienos

didelė orchidėja ant juodos sienos

Taigi paprastas ir universalus būdas atskleisti savo stilių ir, pasinaudojant gėlių galia, išreikšti savo individualumą ir nuotaikas.

Reklama

3 thoughts on “Gėlių dekoras ant sienų, užuolaidų, pagalvėlių”

    1. Na taip. Tai priklauso nuo aplinkos, interjero. Kaip ir daugelyje ar beveik visose srityse reikalingas balansas, harmonija. Per daug gėlių kambaryje gali būti sunkoka, per mažai – sausoka, nyku. Ačiū už nuorodą ir eksperimentuokime:)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *