Durys – Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti!

Daugelio iš mūsų namuose, ypač gyvenančių butuose, laukinės durys yra pagamintos iš ištisinės plokštės. Tai gali būti medžio plokštė, metalas ar kita kokia medžiaga. Kai kurių iš mūsų namuose vidinės durys tarp kambarių yra be stiklų, durys iš ištisinės plokštės. Eidami į tualetą ar vonią, tokias ar panašias duris daugelis iš mūsų darinėjame ne kartą per dieną. Dažnai, ypač vidinės durys yra baltos spalvos.

O jeigu duris nudažius kokia tai spalva ir ant jų paviršiaus su kreida rašyti įvairius užrašus, mintis, idėjas, paverčiant šias duris, – Neužmiršti! Padaryti! Pasiimti! Perskaityti! Parašyti! Atiduoti! Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti ! durimis.

Kaip tai padarė žemiau nuotraukose pavaizduotų durų dizaino autorė. Vini pucho žodžiais: “ -Tu esi drąsesnis negu įsivaizduoji, stipresnis negu jautiesi, protingesnis negu galvoji“. Christopher Robin.

Reklama

durys lenta rašyti su kreida

durys lenta rašyti su kreida kambaryje

žalios durys lenta rašyti su kreida, rausvos detalės ant sienos

how joyful

Reklama

  3 comments for “Durys – Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti!

 1. Aida
  2014 01 03 at 14:22

  Durys – tai tokia interjero detalė, kuri keičiama itin retai, todėl labai svarbu pasidomėti ir pasirinkti kokybiškas duris http://www.makanada.lt/vidaus-durys ,
  nes tik tokios durys bus ilgaamžės.

 2. Feliksas
  2016 03 21 at 13:55

  Radau strapsnį, gaila, kad jau buvau užsisakęs ir nusipirkęs duris :). Idėja iš tiesų patiko, ypač gerai tiems, kurie nori kažko išskirtinesnio. Bet įdomu, kiek toks sprendimas kainuoja. Aš visam butui duris susidėjau už 400€. Kokybe tikrai esu patenkintas tik įdomu, kaip būtų sureagavę, jei užsisakant vidaus duris pas http://www.kambariodurys.lt/vidaus-durys/ būčiau paprašęs galimybės ant jų rašyti kreida 🙂

 3. rašymo lentos
  2017 12 27 at 20:36

  Nieko sau durys. :)) Tuo pačiu ir rašymo idėja ir durys. Dar niekur nematyta puiki idėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.