Durys – Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti!

Daugelio iš mūsų namuose, ypač gyvenančių butuose, laukinės durys yra pagamintos iš ištisinės plokštės. Tai gali būti medžio plokštė, metalas ar kita kokia medžiaga. Kai kurių iš mūsų namuose vidinės durys tarp kambarių yra be stiklų, durys iš ištisinės plokštės. Eidami į tualetą ar vonią, tokias ar panašias duris daugelis iš mūsų darinėjame ne kartą per dieną. Dažnai, ypač vidinės durys yra baltos spalvos.

O jeigu duris nudažius kokia tai spalva ir ant jų paviršiaus su kreida rašyti įvairius užrašus, mintis, idėjas, paverčiant šias duris, – Neužmiršti! Padaryti! Pasiimti! Perskaityti! Parašyti! Atiduoti! Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti ! durimis.

Reklama

Kaip tai padarė žemiau nuotraukose pavaizduotų durų dizaino autorė. Vini pucho žodžiais: ” -Tu esi drąsesnis negu įsivaizduoji, stipresnis negu jautiesi, protingesnis negu galvoji”. Christopher Robin.

durys lenta rašyti su kreida

durys lenta rašyti su kreida kambaryje

žalios durys lenta rašyti su kreida, rausvos detalės ant sienos

Reklama

how joyful

Reklama

3 thoughts on “Durys – Pasveikinti! Palinkėti! Įkvėpti!”

  1. Radau strapsnį, gaila, kad jau buvau užsisakęs ir nusipirkęs duris :). Idėja iš tiesų patiko, ypač gerai tiems, kurie nori kažko išskirtinesnio. Bet įdomu, kiek toks sprendimas kainuoja. Aš visam butui duris susidėjau už 400€. Kokybe tikrai esu patenkintas tik įdomu, kaip būtų sureagavę, jei užsisakant vidaus duris pas http://www.kambariodurys.lt/vidaus-durys/ būčiau paprašęs galimybės ant jų rašyti kreida 🙂

  2. rašymo lentos

    Nieko sau durys. :)) Tuo pačiu ir rašymo idėja ir durys. Dar niekur nematyta puiki idėja.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *