Dekoracijos Helovyno šventę pasitinkant

Artėjant Helovinui, ko gero, vis dažniau pagalvojate, kaip jį švęsite. Kaip žinia, ši šventė pasižymi įspūdingomis dekoracijomis, vaiduoklių, raganų ir kitų mistinių būtybių kostiumų gausa ir svarba. Jeigu tikrai nusprendėte ruošti vakarėlį savo namuose ir pasikviestį aibę draugų, jums tikrai pravers keli patarimai, kaip tinkamai ir nesunkiai dekoruoti namus šiai šventei.
Helovino šventės metu tikrai turėsite stalą, ant kurio puikuosis užkandžiai ir gėrimai, kad svečiai būtų patenkinti ir visiems visko užtektų. Na, o prie stalo tikrai turėsite ir kėdes svečiams sodinti. O, kad jos neatrodytų nuobodžiai ir atitiktų šventinę tematiką, būtina pasirūpinti  jų dekoru. Paprastas kėdžių dekoravimo būdas yra šis: nusipirkite juodos, permatomos medžiagos, panašios į tiulį, uždenkite ja kėdes, o pačią medžiagą suriškite oranžine juostele, primenančia jog švenčiate Heloviną. Ant vienos iš kėdžių galite padėti išpjaustytą moliūgą, tai atrodys labai gražiai, nes juoda kėdžių apdaro ir geltono moliūgo ir juostelių spalvos sukurs kontrastą. Žvakę, esančią moliūge, vakare uždekite ir tai suteiks jaukumo.

juoda kede moliugas
Helovino šventės metu reikės gėrimų, o kad jie būtų šalti ir svečiams patiktų, galite vėlgi panaudoti moliūgą. Iš moliūgo vidaus išimkite visas sėklas, švariai jį išskaptuokite, tuomet į jo vidų įdėkite stiklinį ar plastmasinį dubenį, kuris atitikto moliūgo dydį. Į patį dubenį priberkite ledo kubelių ir įstatykite gėrimus. Šalia galite padėti stiklinaičių ir servetėlių Helovino tematika.

moliugas gerimu saldykle
Tokios šventės metu neabejotinai reikės ir žvakių. Viso Helovino metu galite sėdėti prietemoje, apsupti žvakių, tai suteiks jūsų šventei mistikos. Žvakes rinkitės oranžines, taip pat nusipirkite stiklinių indelių ir kukurūzų. Kukurūzus berkite į stiklinį indelį, tuomet dėkite žvakę. Kukuruzai prilaikys žvakę, taip pat tai bus įdomus sprendimas jūsų stalui puošti. Patys kukurūzai parinkti ne šiaip sau, jie naudojami dėl savo oranžiniai geltonos spalvos.

Reklama

Candle in an autumn setting with corn and nuts

Reklama

Jau esame minėję apie mandarinus ir apelsinus, kurie Helovino šventės metu tampa mažais moliūgėliais. Mandarino ar apelsino viršų nupjaukite, išimkite vaisiaus vidų, palikdami tik odelę, išpjaukite jame veidą, lygiai taip pat kaip su moliūgu, o į jo vidų galite įdėti smulkių saldainių, supjaustytų vaisių ar tai, ko jums norisi.

vaisiai apelsine halovynui
Jeigu norite iš ties mistiškos atmosferos, o žvakių, kaip ir priklauso turite nemažai, galite pasidaryti Helovyno vaiduoklių iš kartonėlių. Jums reikės žvakės, kartono po ja padėti, taip pat šiek tiek fantazijos, t.y. – sugalvoti, kokį vaiduoklį norite išsikarpyti. Iš kartono iškarpykite vaiduoklį (galite naudotis nuotrauka ir pasidaryti tokį patį ar panašų), priklijuokite jį prie kartono, ant kurio stovės žvakė, o žvakę padėkite prieš vaiduoklį. Ant sienos, prieš žvakę jis atrodys daug baisiau, kadangi atsispindės vaiduoklio šešėlis.

svieciantis vaiduoklis helovynui
Nusipirkę juodo kartono ar juodo spalvoto popieriaus, visuose kambariuose galite prikabinti įvairiausių karpinių Helovino tematika. Tai gali būti: kaukolės, moliūgai, šikšnosparniai ir kt.

karpiniai helovyno dekoracijos

Reklama

Suverkite viską ant virvelės ir turėsite puikią ir lengvai padaromą dekoraciją Helovino šventei.

 

Reklama

1 thought on “Dekoracijos Helovyno šventę pasitinkant”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *