Helovino stalo puošimas

Jeigu Helovino šventę nusprendėte švęsti savo namuose, tuomet Jums tikrai pravers keletas idėjų, kaip tinkamai ir išradingai papuošti savo Helovino šventės stalą. Juk prie stalo susirinks jūsų svečiai, ir jis be jokios abejonės turėtų būti atitinkamai papuoštas. Kuomet švenčiate tokią šventę, kuri tiesiog perpildyta istorijomis, kostiumais ir fantazija, stalas taip pat turėtų atspindėti šios šventės nuotaiką.
Jau minėjome keletą Helovyno idėjų ir kaip pasiruošti šventei. Tai padaryti nėra sunku, tereikia šiek tiek kantrybės ir sumanumo. Dažnai šioms idėjoms tereikia kelių smulkių detalių ir daugelyje sričių galite susikurti tikrai įsimenančius darbelius ir dekoracijas.

Jei dar nešalta, ir nuspręsite švęsti lauke įvairiausiais, besišypsančiais moliūgais, kabančiais ir stovinčiais ant stalo, tupinčiomis juodų varnų iškamšomis, “voratinkliu” ir dėžėmis – kėdėmis dekoruotas Helovyno stalas.

stalo dekoras lauke helovynas
Kalbant apie Helovino stalo puošimą, greičiausiai pats lengviausias ir greičiausias būdas pasipuošti ir nelikti “pilkiems” yra helovyniškais motyvais dekoruota staltiesė ir įvairiausi, pasipuošę moliūgai, moliūgėliai. Dar į pagalbą pasitelkiame žvakes, lėkštutes, stiklines ir kur tai apsinarpliojusį “voratinklį”, ir stalas atrodys paprastai ir subtiliai, gražiai bei “helovyniškai” žavingai.

stalo dekoras helovynui

Reklama

Žaismingi ir linksmi Helovyno stalo puošimo būdai yra pilni smulkių ir iš pirmo žvilgsnio sunkiai pastebimų detalių. Staltiesės naudojamos įvairiausių spalvų, jos gali būti dekoruotos vorais, šikšnosparniais, kaukolėmis. Oranžinė staltiesėlė su baltais voratinkliais ir juodais voriukais gali pagyvinti stalą.

oranzine staltiese halovinas

Reklama

O jeigu dar voriukai rėplioja ant stalo ir voratinklių gijomis leidžiasi žemyn… Aišku, prie staltiesėlės su pakibusiais voriukais reikėtų padirbėti, bet rezultatas akivaizdžiai yra vertas pastangų.

vorai halovyno staltiese

Ant stalų gali būti naudojami “vorų tinklai”, – įvairūs tiuliai ir kitos peršviečiamos medžiagos. Šiuo atveju, nuotraukoje žemiau, naudojamas tinklas – voratinklis, dekoruotas vorais ir žvaigždėmis. Lėkštės spalvingos, užkandžių indeliai ir patys užkandžiai, – atitinka tiek bendrą stalo išvaizdą, tiek šventės tematiką. Visos detalės susijusios su Helovinu.

staltiese voratinklis
Na, o jeigu norite kažko prabangesnio, galite nedidelius moliūgus nupurkšti aukso ar sidabro spalvos dažais, tuomet po vieną moliūgėlį įdėti į pačią lėkštę, o šalia padėti gražiai perrištą servetėlę. Staltiesę galite naudoti santūrių spalvų, žaismingą ar juodą. Kaip matote pavyzdinėje nuotraukoje, pateiktas stalo serviravimo būdas tinka Helovinui ir atrodo iš ties prabangiai bei nekasdieniškai. Suderinus indus ir stalo dekorą, galima išgauti įdomių derinių.

aukso spalvos moliugeliai stalo dekoracijos

Reklama

Yra linksmas būdas papuošti pačio stalo kojas, suteikiant jam raganišką išvaizdą. Jums tereikia ant stalo kojų užmauti raštuotas kojines bei smailius, raganiškus batus. Naudokite tamsią staltiesę, tai bus kaip raganos sijonas. Ant stalo galite padėti šluotas primenančių puokščių ir kitos raganiškos atributikos.

raganos bateliai stalo kojos

Dar vienas puikus ir paprastas stalo puošimo būdas puikiai tinkantis Helovino šventei. Ir dar viena voratinkliška staltiesė – lėkštutės tuščios, įsidėkite, ką norėsite, taurės tuščios taip pat – įsipilkite, ko širdis geidžia ir

juoda staltiese helovynas

Linksmų HELOVYNO ŠVENČIŲ!

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *