Žvakutės iš kavos pupelių

Daug įvairiausių suvenyrų, dekoratyvinių elementų yra aprašyta, kuriuose galima panaudoti kavos pupeles. Šiandien siūlome pasidaryti dekoratyvines žvakutes, kurias papuoš kavos pupelės.

Vaškas, kavos pupelės tarpusavyje turi kai ką bendro. Ir vaškas, ir kavos pupelės tampa veikliomis ir aktyviomis medžiagomis, tik ugniai prie jų prisilietus. Ugnis aktyvuoja, atgaivina šias medžiagas. Uždegus dagtį, besilydydamas vaškas palaiko ugnelės liepsną. Pakepus kavos pupeles, jos įgauna nepakartojamą kvapą ir skonį: kurie, dažną iš mūsų, pasitinka kiekvieną rytą, kai ką net lovoje; antras puodukas kai ką jau neišvengiamai pažadina, trečias – pažadina energijas, kurių užtenka kelioms valandoms ar visai dienai.

Pažiūrėkime į žvakes nuotraukoje žemiau. Galbūt dėl ugninio ryšio tarp kavos pupelių ir vaško, žvakės vaškas labai natūraliai pereina į pupeles. Nėra medžiaginio “šoko”. Galbūt šiek tiek gaila pupelių. Sukurti žvakei jų panaudota gana nemažai. Ne kiekvienas paaukosime kavos skonį burnoje, dėl kavinės estetikos pamaloninti savo akims. Tačiau žvakes galima padaryti kiek mažesnes, ir problem bus išspręsta.

Reklama

kavos pupeles baltos zvakes

Reikia išimti iš žvakęs virvutę, kuri naudojama kaip žvakės dagtis, ir išlydyti keletą žvakių. Reika susirasti koką tai formelę, į kurią pilsite kavos pupeles ir išlydytą vašką. Tai gali būti koks tai popierinis indelis, į kurį supylus kavos pupeles, reikia užpilti išlydytu vašku. Šiam sluoksniui išdžiūvus, į vidurį įdėkite virvutę ir užliekite vašku visą formelę. Palaukite kol vaškas išdžius, ir žvakė paruošta. Galite statyti ant stalo ar lentynėlės ir uždegti esant tinkamai progai.

kavos pupeles rudos zvakes

artideascrafts

 

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *