Spalvinė šiluma buto interjere Prancūzijoje

Gausiai spalvomis pasipuošęs ir dosniai saulės šviesos spinduliais apdovanotas butas Nimes, Prancūzijoje. Butas su aukštomis lubomis ir dideliais langais yra įsikūręs pastate, pastatytame 1835 metais.
Nesenai rašėme apie spalvingą butą Švedijoje. Abiejų butų interjerai yra ir panašūs, ir tuo pačiu skirtingi. Panašūs – savo ryškiomis spalvomis, skirtingi –  savo fonu, spalvų spektaklio foninėmis dekoracijomis. Kitokie ir spalviniai aktoriukai – jie iš skirtingų dizaineriškų epochų.

Butai yra skirtingi ir savo interjerų temperatūra – prancūziškas interjeras yra šiltesnis, o švediškas – vėsesnis. Bet tai daugiau dekoracijų, fonų temperatūra. Spalvinių detalių, spalvų temperatūra yra tokia pat karšta – tik švediškame interjere ryškus geltonis ir raudonis tirpdo sienų, grindų, lubų snieginį baltumą; o prancūziškame, spalvos – tai lyg keliasdešimt braškių ant kakavinių ledų. Jos tingiai gaivinasi, tiksliau šildosi.

spalvingas butas prancuzija 2

Svetainėje skandinaviškos antikvarinės kėdės buvo aprengtos gėlėtais audiniais.

Reklama

spalvingas butas prancuzija

Seni sienų apmušalai buvo nuplėšti nuo sienų svečių kambaryje. Šeimininkams patiko vaizdas, likęs nuplėšus tapetus, tad sienas tokias ir paliko.

spalvingas butas prancuzija 3

Reklama

Ant vienos sienos koridoriuje, šalia kopečių liko senų tapetų juosta. O atrodė, kad tai tikra lentyna..

kopecios knygu lentynos

Miegamąjame vyrauja balta spalva ir poilsis.

miegamasis po medinemis lubomis

vonia ruda siena

Reklama

varpeliai prie laiptu

decoist

Reklama

1 thought on “Spalvinė šiluma buto interjere Prancūzijoje”

  1. skelbimų lenta

    Vienam spalvos sukuria šilumą, kitam baldų išdėstymas ar medžiagos.Man atrodo kad tai labai individualu, bei priklauso nuol šalies ir jos klimato.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *