Spalvotos svajonės sniego baltumo bute Stokholme

Norėtųsi pasakyti, kad ne visi skandinaviški interjerai yra balti. Tiksliau, kai kurie iš jų ne tik kad balti, bet yra sniego baltumo. Buto Stokholme sienos, lubos, grindys, langai, durys – lyg sniegas, tviska savo baltumu. Tačiau, turbūt, kad akys nepradėtų perštėti nuo saulėje tviskančio snieguoto baltumo – interjeras paspalvotas. Žaismingai ir gyvai paspalvotas.

Interjerą galėtume pavadinti optimizmo salele. Pirminės spektro spalvos – raudona ir ypač geltona, padedant žaliai ir purpurinei, tiesiog žydi šaltai žiemiškoje baltumoje.

Žengiant dar vieną žingsnelį į buto interjero detales giliau, pamatome, kad po geltona spalva slepiasi kiškelis ar triušiukas ant staliuko svetainėje, po raudona  –  lūpos ant lentynėlės virtuvėje, lyg Salvadoro Dali sofos miniatiūrinis modeliukas. Abi šios spalvos susitinka Peliuko Mikio šortuose ir bateliuose. O purpurinė spalva pagalvėlėse, virtuvės kėdėse! Jau nekalbant apie žalią kaktusą drabužinėje… Galbūt visa tai kai kam gali atrodyti labai vaikiška, bet tokią fantastišką energiją skleidžia geltonos, raudonos, purpurinės ir kitų spalvų detalės bute!

Galima suprasti, kodėl šalia didžiulio veidrodžio koridoriuje, stovi rausvas popierinis maišelis, ant kurio raudonomis raidėmis puikuojasi užrašas – Terapija.

Tokia ji, interjero terapija. Aišku šio buto terapija, vibruoja gana aukštas emocines bangas.

Reklama

Tai džiugesio ar džiaugsmo interjere terapija. Džiaugsmas – jis trykšta į šalis, lyg šaltinio vanduo čiurlena ir taškosi į kraštus. Būnant nors kiek konservatyvesniam ar liūdnesniam, gali tapti sunkoka šalia džiaugsmu tryštančio upeliuko… nes džiaugsmas, lyg sraunaus upelio vanduo, traukia ir stumia užsistovėjusį vandenį iš saugaus užutekio – iš jaukumo, iš jaukios būties, iš jaukaus interjero.

geltona raudona spalvos svetaineje

geltona raudona pagalveles

geltonas dekoratyvinis kiskis ant stalo

Reklama

ivairiaspalviai paveiksliukai ant sienos

stovintis ant grindu veidrodis be remu

geltonos ir purpurines kedes virtuveje

Reklama

miki mousas lupos dali suvenyrai virtuveje

kareivelis ant stalo prie kriaukles

vaisiu lekste ant stalo virtuveje

Reklama

vaizdas pro langa balkonas ilanka

raudona taburete drabuzineje

zalias kaktusas purpuriniame vazone

Reklama

kilimas su zvaigzdemis miegamajame

pagalvele peliukas mikis raudonas sviestuvas

Karlsson & Uddare

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *