Tik vienas Feng šui principas namuose, kas tai turėtų būti?

 Feng šui, senovės kinų interjero ir eksterjero projektavimo būdas yra apipintas visokiais mitais ir padavimais. Ne vienam iš mūsų šis projektavimo būdas yra patrauklus savo egzotika ir mistika. Sakykime, Jūs paskaitėte ar girdėjote ką nors apie kiniečių namų vidaus ir lauko erdvės projektavimo sistemą Feng šui ir mąstote: ” – Įdomu, bet nuo ko gi man pradėti? Veidrodžius  ar įvairias rytietiškas a la senoviškas relikvijas kabinti kambariuose ant sienų? Koks gi būtų pirmasis Feng šui principas, kuris padėtų suorganizuoti namų erdves į vieną visumą?

Paprastai atsakymas būtų – pripildykite savo namus gyvais kambariniais augalais. Tai yra paprasčiausias ir lengviausias dalykas, ką galima ir reikėtų padaryti. Vašingtono valstijos universiteto mokslininkai, 90-aisiais, tirdami gyvų augalų poveikį darbui biure, atliko keletą tyrimų. Jie padarė išvadą, kad gyvi augalai padeda sumažinti streso lygį ir padidina produktyvumą. Feng shui specialistai tai žinojo jau tūkstantmečiais, tačiau yra gerai turėti ir “mokslinį” įrodymą. 

Reklama

Tačiau atsižvelgiant į mūsų šiuolaikinio gyvenimo būdą – “noriu daugiau, nors ir neturiu kur padėti”, visgi pirmas Feng Shui principas būtų – namai turi būti švarūs, tvarkingi ir neužversti daiktais. Tai neturėtų būti problema ir turėtų būti savaime suprantamu dalyku – tvarka namuose. Deja, tai gali tapti rimtu iššūkiu kai kuriuose namuose. Taigi, iki tol, kol namuose nebus įgyvendintas šis principas, nėra ką ir kalbėti apie tai, kas yra geras Feng šui ar kaip man pritaikyti Feng šui principus savo namuose.

Ir pirmieji Feng šui stebuklai gali prasidėti būtent šioje stadijoje. Jūs net neįsivaizduojate, kiek chaotiškos ir užsistovėjusios energijos gali būti išlaisvinta SUSITVARKIUS namus. Yra tam tikri Feng šui principai, kaip susitvarkyti namus, bet pradžiai užteks tik susitvarkyti taip, kaip Jūs mokate.

Įgyvendinkime pradinį Feng šui principą – susitvarkykime namus!

svetaine zalsvos sienos blizgancios grindys

Reklama

1 thought on “Tik vienas Feng šui principas namuose, kas tai turėtų būti?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *