Žaismingos pagalvėlės namams

Norint turėti jaukius namus ir stilingą aplinką, kartais nusipirkti visko ko trokštate neišeina arba nerandate jūsų norus atitinkančių akcentų, todėl reikia pasukti galvą kaip daiktus atnaujinti. Ar skaičiavote kiek namuose turite pagalvių ir pagalvėlių? Ko gero, kaip ir pas daugelį, jų yra begalės.

vivaterra you are my sunshine linen pillows

Pasiūlyčiau atnaujinti pagalvėles. Mažas, jaukias, bet šiek tiek pabodusias, kad jos maksimaliai puoštų jūsų namus ir atitiktų jūsų namų stilių.

 Ankstesniame straipsnelyje rašėme apie raides ant pagalvėliųApie tai, kaip galite papuošti pagalvėles užrašais su įvairiais pamokančiais ar šmaikščiais posakiais.

Šiandien pakalbėkime, kaip pagalvėles dekoruoti piešiniais, pasinaudojant trafaretu. Darbelis ir paprastas, ir nepaprastas. Pirmiausia surinkite visas pagalvėles, kurias norėtumėte atnaujinti. Geriausia būtų, jeigu pagalvotumėte, kaip jos atrodys po atnaujimo, kadangi, galite rinktis: daryti visas vienodas, arba skirtingas.

Jei turite šviesios spalvos pagalvėlę, ją būtų lengviausia dekoruoti.

Reklama

s-PILLOW-STENCIL-large640

Dekoruoti piešiniais galima ne tik pagalvėles.

il_fullxfull.346522710

Reklama

Jeigu pagalvėlės yra raštuotos, galbūt savo piešinį priderinsite prie esamo rašto. Aišku tai kiek sunkiau, bet galbūt verta pabandyti.

SILHOUETTE-PILLOWS

Su medžiagos faktūra kiek sunkiau, bet jei trafaretas gerai priglus prie pagalvėlės užvalkalo paviršiaus, tai piešiniu dekoruoti pagalvėlę turėtų pavykti. Jei turite tamsių spalvų pagalvėlę, galite papuošti ją šviesių spalvų piešiniu. Tik šviesūs dažai gali neuždažyti medžiagos paviršiaus iš vieno karto. Gali tekti dažyti kelis kartus.

pillow1

Pagalvėlių atnaujinimui reikės rašto ar paveiksliuko trafareto. Jį galite nusipiešti patys. Jei sudėtinga piešinį sukurti patiems, knygose, žurnaluose ar internete galite surasti įdomių ar juokingų piešinių. Jei jau turite piešinį, jį reikia nusikopijuoti. Geriausia tiktų plonas skaidrus, kažkas panašaus į dokumentų aplanko skaidrią plėvelę.

how-to-stencil-fabric-2-e1334008376709

Reklama

Galite nusikopijuoti ir ant paprasto popieriaus ir išpjaustyti piešinį aštriu, specialiu popieriui pjaustyti peiliuku. Piešinio kraštus reikia apkliuoti lipnia plėvele, kad popieriaus paviršius ties kraštais, sušlapęs nuo dažų, neišsikraipytų. Arba įsigyti originalų trafaretą e- ar paprastoje parduotuvėje.

Taip pat reikia specialių dažų, medžiagai dažyti ir kempinėlės, ar teptuko, trumpesniais šeriais. Arba galima tiesiog naudoti purškiamus dažus.

Kai aiškiai sugalvojote, ką norėtumėte pavaizduoti ant pagalvėlės, turite pagalvėlę, trafaretą, dažus, galite pradėti darbuotis. Jūsų dekoracija gali būti vienos spalvos ar kelių. 

12. stencil onto pillow

Pirmiausia, reikia išvilkti pagalvėlę iš užvalkalo. Tada galite pasidėti jį ant darbo stalo ir ištiesinti jį, kad nebūtų susilamdęs. Po užvalkalo medžiaga reikia padėti kokią tai plastmasinę ar medinę lentelę, kad dažai nepersigertų ir neišteptų kitos pagalvėlės užvalkalo pusės. Tumet lipnia plėvele reikia priklijuoti trafaretą prie užvalkalo. Galbūt, atsargumo dėlei, galima būtų neryškiai pasižymėti piešinio kontūrus pieštuku, nes medžiaga sudrėkusi nuo dažų, gali išsitempti ir sunku bus suprasti, kur yra piešinio kontūrai. Toliau įdomiausia, bet ir sunkiausia dalis: tolygiai nudažyti medžiagos paviršių ir, kad dažai nepakliūtų po trafareto pakraščiu (išskyrus atvejus, kai Jūs specialiai norite dažais pasklidusio piešinio kontūro). Dažams išdžiūvus, galima nuimti trafaretą. Dažai turi būti plaunami ir nekenksmingi sveikatai.

il_430xN.21876229

Jeigu neturite pagalvėlių, kurias norite atnaujinti, visada galite pasisiūti jas patys, tai nėra sunku, o greičiau įdomu ir malonu.

6a011570601a80970b0148c6ce9340970c-800wi

Reklama

Tereikia išsikirpti norimo pagalvės dydžio medžiagos gabalėlį, paliekant iš kraštų po 2cm. (siuvimui) ir ją susiūti aplink. Tam, beje net nereikia siuvimo mašinos, tinka ir siuvimas ranka (tai ilgas, nuobodus ir varginantis darbas, kažin ar kas šiais laikais tuo beužsiimtų). Prikimšę pagalvę, viršuje ją užsiūkite, o užsiuvimą, kuris matosi iš išorės slėpkite dėdami pagalvėlę juo į apačią. Tuomet pagalvėlės puošimo eiga tokia pat kaip ir pirktų pagalvėlių, – viskas greita, paprasta ir puošnu.     

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *