Velykinių kiaušinių dekoravimas termo plėvele

Kokie yra kiaušinių marginimo būdai? Tradicinis ir populiariausias yra kiaušinių dažymas svogūnų lukštais, antoje vietoje – kiaušinių dažymas vašku. Šiandien pakalbėkime apie gana paprastą būdą papuošti margučius, kuris bus smagi pramoga vaikams.

Velykinių kiaušinių termo plėvelės yra smagus ir paprastas būdas papuošti velykinius margučius. Vos kelios paprastos operacijos, ir paprasti balti ar rudi kiaušiniai gali pavirsti spalvingais šventiniais margučiais, kurie praskaidrins jūsų Velykų šventę. Kaip reikia uždėti nuo šilumos susitraukiančias plėveles ant velykinių kiaušinių? Pateiksime paprastą žingsnių seką.

1. Paruoškite medžiagas
Norėdami pradėti, jums reikės velykinių kiaušinių termo plėvelių, kurias galite rasti interneto svetainėse (angl. Easter egg shrink wraps). Jums taip pat reikės kietai virtų kiaušinių ir dubenėlio karšto vandens. Įsitikinkite, kad Jūsų darbo vieta yra sausa ir švari, kad galėtumėte patogiai darbuotis.

Reklama

2. Pasirinkite temo plėvelės dizainą
Velykinių kiaušinių termo plėvelės yra įvairaus dizaino – nuo ryškių ir spalvingų iki tradicinių raštų. Pasirinkite jums labiausiai patinkantį dizainą ir atsargiai iškirpkite nuo šilumos susitraukiančią plėvelę išilgai punktyrinių linijų.

3. Ant kiaušinio uždėkite susitraukiančią plėvelę
Atsargiai įmaukite savo kiaušinuką į susitraukiančią plėvelę. Pirštais palyginkite raukšleles ar burbuliukus ir pažiūrėkite, kad plėvelė gerai laikytųsi ant kiaušinio.

velykiniai kiaušiniai, termo plėvelė

3. Paruoškite karštą vandenį
Įpilkite į nedidelį puodą vandens ir užvirinkite. Įpilkite karštą vandenį į gilų dubenėlį, kuriame kiaušinis galėtų būti apsemtas vandeniu.

4. Tampriai ”aprenkite” plėvele margutį
Tuomet įdėkite kiaušinį į šaukštą ir palengva šaukštą su kiaušiniu įleiskite į karštą vandenį. Pamatysite, kaip termiškai susitraukiantis įvyniojimas pradės trauktis, priglusdamas prie kiaušinio sienelių ir prisitaikydamas prie kiaušinio formos.

velykinio kiaušinio dekoravimas termo plevele

5. Nudžiovinkite kiaušinį
Kai susitraukianti plėvelė susitrauks iki galutinio dydžio, išimkite kiaušinį iš vandens ir leiskite keletą sekundžių atvėsti.

Kiaušinius galima taip pat nudažyti. Galima juos dažyti prieš vyniojant į susitraukiančią plėvelę, tuomet tai būtų žingsnis – 1a, arba jau aprengus margutį tampriais drabužėliais – 4a.

velykiniai kiaušiniai dekoruoti termo plėvele
Reklama

Štai ir nuostabiai papuošti velykiniai kiaušiniai!

Pakartokite šiuos veiksmus su tiek kiaušinių, kiek norite jų papuošti. Galite dekoruoti velykinius kiaušinius skirtingais piešiniais arba sukurti kiaušinių rinkinį su tuo pačiu raštu.

Apibendrinant galima būtų pasakyti, kad velykinių kiaušinių dekoravimas termo plėvelėmis yra paprastas ir įdomus būdas papuošti kiaušinius. Naudodami tik kelias medžiagas ir šiek tiek kūrybiškumo, galite išsiskirti savo originaliu būdu papuošti kiaušinius ir suteikti Velykų šventei daugiau šventinės nuotaikos.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *