Velykiniai kiaušiniai dažyti šilke

Kviečiame, grįžus namo ar jei esate namuose, prieiti prie spintos, atidaryti dureles ir peržiūrėti kaklaraščius. Ar spintoje  kabo kaklaraščiai, kurie jau kiek atgyveno ir jau atliko savo pareigas, kiek nusibodo ir nebedžiugina jau akių, ar dar dėl kokių tai priežasčių, dažniau mėtosi spintos apačioje, nei išdidžiai kabo kartu su savo kolegomis ant pakabos ar ilsisi permesti per kostiumo petį? Jeigu tokių radote, pažiūrėkite ant etikečių vidinėje kaklaraščio pusėje, ar yra užrašyta, kad kalaraištis yra pagamintas iš 100 % šilko medžiagos? Jei taip, kaklaraištį galima panaudoti dažant kiaušinius, artėjančių Šv.Velykų proga. Neaišku, ar tokiu būdu nudažytus kiaušinius būtų galima valgyti, nes nežinome, kokie dažai buvo panaudoti kaklaraščiui nudažyti. Tačiau jei norite susikurti originaliai dažytų velykinių kiaušinių, kurie galėtų būti panaudoti kaip velykinė dekoracija ar papuošimas namuose – tuomet pirmyn. Jei rasite šilkinius marškinius, skarelę, šalikėlį, ką beatrastumėte namuose, jei tik tai yra iš šilko, tai tiks dažyti vėlykinius kiaušinius šiuo būdu.

Ryškesnių spalvų šilkas būtų geriausia, bet galite eksperimentuoti ir su pastelinėmis spalvomis. Rezultatas yra nenusakomas, tai priklauso nuo kiaušinių lukšto spalvos, kietumo, kaip stipriai audiniu bus apvyniotas kiaušinis ir kaip kiaušiniai virs.

silke ivynioti kiausiniai

Reklama

Iškirpkite gabalėlį medžiagos, pakankamai didelį, į kurį galėtumėte įvynioti visą kiaušinį, ir dar liktų medžiagos kraštas, kurį galėtumėte suimti kaip maišelį, stipriai suveržti ir surišti. Maišelį galima surišti, kiaušinį įdedant išilgai ar skersai. Ryškiausias piešinys bus priešingoje surišimo pusėje. Raukšlių vietose piešinys bus daugiau “išplaukęs”.

silke ivynioti kiausiniai 1

Gražiai kiaušiniai atrodo įvynioti į įvairiaspalvius maišelius. Galbūt netgi nedažyti ar dažyti kitu būdu, bet įvynioti į spalvotos medžiagos gabalėlius vėlykiniai kiaušiniai, galėtų tapti puikia dekoracija namuose.

silke ivynioti kiausiniai dezuteje

Reklama

Šilkinius maišelius su kiaušiniais reikia dar įvynioti į baltos spalvos audeklą ir surišti panašiu būdu. Patalpinkite taip aprengtus kiaušinius į puodą ir užpilkite vandeniu, kuriame 1/4 tūrio turėtų būti actas. Pavirinus maždaug 20 minučių, galite išimti kiaušinius ir kiek atvėsinus galima išvynioti iš audinio ir… Surprise, Surprise!

kiausinis dazytas silkukiausinis dazytas silku 1

ourbestbites

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *