Balti kiaušiniai puošia Velykų stalą

Šv. Velykų stalą paprastai puošia įvairiaspalviai raižyti, svogūnų lukštuose  dažyti kiaušiniai. Tai miela, ir primena laiko išbandytas šventės tradicijas. Šiais laikais atsiranda vis daugiau dekoravimo būdų ir naujų galimybių.  Daugelis žmonių kiekvieną dieną mus stebina savo išradingumo pavyzdžiais. Atsiranda įvairiausių, vienas už kitą originalesnių, kiaušinių dažymo būdų. 

Tačiau šiandien pabandykime įvertinti Velykų simbolio, kiaušinių natūralų grožį. Balti, rudi – taip gamta nudažė savo kūrinius –  kiaušinius. Pabandykime įvairiomis dekoro priemonėmis išryškinti ir sustiprinti natūralų jų grožį. Iš tiesų tai turbūt netgi sunkiau, negu kiaušinukus nudažyti kokiu tai originaliu būdu. Balti, vienpalviai kiaušiniai – kodėl gi ne. Pagalvokime, kaip tai galima būtų padaryti.

balti kiausiniai ant stalo

Reklama

Kiaušinius galima nudažyti lengvomis pastelinėmis spalvomis. Rausvi, gelsvi, žalsvi velykiniai kiaušiniai labai mielai ir jautriai papuoštų mūsų Velykų stalą. Perrrišus kiaušinį virvute, tai suteiktų jam tiek daug neapčiuopiamai subtilios vertės.

kiausinis perrristas virvute

Pavasario gėlės, sniego baltumo kiaušiniai – čia ir prasidedaVelykų šventė. Tai ir prabudusio pavasario, naujos gyvybės pradžia!

vazele gelyte baltas kiausinis

Reklama

Yra tik viena taisyklė, kai kalbama apie tai, kaip papuošti Velykų stalą, ir ji yra tokia: ”- nėra jokių taisyklių!” Improvizuokite, skolinkitės idėjas iš senų ir naujų laikų, ir lai Šv.Velykų pietūs ar vakarienė būna linksmu ir šiltu įvykiu Jums, Jūsų šeimai ir Jūsų draugams. Sėkmės!

Vintage

Reklama

1 komentaras apie “Balti kiaušiniai puošia Velykų stalą”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *