Velykinė kiaušinių eglutė

Gali atrodyti, kad eglutė ir Šv. Velykos yra nesusiję dalykai, net žodžių derinys skamba keistokai. Tačiau rankų darbo Velykinė kiaušinių eglutė gali tapti originaliu akcentu Jūsų namuose. Eglutė yra nesunkiai padaroma ir papuoš jūsų Velykinį interjerą arba ir patį Velykų stalą. velykine eglute is kiausiniuŠiam rankdarbiui reikia medžiagų, kurių gali tekti ieškoti parduotuvėse. Nebent tokių dalykų turite likusių nuo praeitų Velykų ar rodos taip neseniai mūsų namuose besilankiusių Kalėdų.

Pirmiausia ko reikės šiam darbeliui, tai pačios eglutės formos. Tikriausiai tikrai esatę mate tokias pintas eglutes, kaip parodyta nuotraukose.  Galbūt ir patys tokią turite. Nesijaudinkite jeigu neturite, ją galima labai puikiai ir patiems pasidaryti. Ją pasidaryti galite naudodamiesi pavyzdine eglute ir į pagalbą pasitelkiant storą popierių ar kartoną. Nesijaudinkite dėl to, jog jūsų eglutė dėl to gali būti ne tokia graži. Eglutę pabaigus, karkaso nesimatys, jis naudojamas tik kaip pagrindas. Eglutės karkasui pasirinkite storą kartoną ar popierių ir tiesiog jį suklijuokite. Kai tai padarysite, jums reikės kiaušinių. Kiaušiniai galėtų būti netikri, nebent Jūsų vėlykinė dekoracija bus trumpalaikė ar mokate iš tikrų kiaušinių išimti trynį, kas galbūt nėra labai sudėtinga. Dėl tvirtumo geriau būtų rinktis plastmasinius kiaušinius, nors iš tiesų tai Jūsų pasirinkimas. Dirbtinių kiaušinių prieš artėjančias Velykų šventes apstu prekybos centruose. Jei niekur tokių nerandate, naudokite nuo “kinder surprise” žaisliuko vaikams. Dėliokite kiaušinius kaip jums patiems gražiausia arba naudokitės nuotraukoje pateiktu pavyzdžiu ir karštais klijais priklijuokite kiaušinius prie eglutės karkaso. Kai suklijuosite visus turimus kiaušinius (nebūtina jų naudoti daug, galite naudoti, kad ir kokius penkis), ant visos eglutės dėkite samanas. Samanų tikrai galima rasti miške, o jeigu gyvenate mieste ir miško seniai nesate matę, rinkitės kokią tai jums patinkančią alternatyvą rankdarbių ar siuvimo prekių parduotuvėje, o geriau paieškoję ką nors tinkamo surasite ir savo namuose. Juk tai gali būti ir susivėlę siūlai, galbūt vilnos ar kitų medžiagų ar pluoštų gabalėliai.

Reklama

kiaušiniai klijuojami ant eglutes karkasokiaušiniai klijuojami, samanos dedamos ant eglutes karkaso

Reklama
kiaušiniai, samanos ant eglutes karkaso

Tokią eglutę statykite matomoje vietoje, juk reikia parodyti savo rankdarbį, pradžiuginant save ir kitus. Tokia eglutė gali puošti namus net keletą metų, o ją padaryti, kaip jau supratote yra visai nesudėtinga, tereikia minėtų priemonių ir šiek tiek laiko.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *