Vėlykinė girlianda – kiaušiniai iš siūlų

Velykų šventei norisi pasiruošti prideramai, nepamirštant ne tik svečius ir giminaičius skaniais patiekalais pavaišinti, bet ir namus šventiškai papuošti dekoracijomis su Velykine atributika. Kiaušiniai yra neatsiejama šios  šventės dalis, be kurių sunku turbūt būtų įsivaizduoti Vėlykas. Kiaušiniai yra Velykinės dvasios simbolis. Tad, ruošiantis šventei ir puošiant namus, kiaušinio motyvas dekoracijose yra neišvengiamas.

velykiniai kiaušiniai iš siulų

Pasiūlysime pasidaryti papuošimą, kurio gamyba neužimtų daug laiko ir kuris taptų puikiu šventės akcentu namuose ar kad ir biure.

Jums reikės įvairiausių spalvų ir storio mezgimo siūlų, taip pat klijų (geriausia būtų paprastas lipalas), balionų (jų reikės, priklausomai kiek kiaušinių norėsite pasidaryti). Pabaigtiems kiaušiniams pakabinti taip pat reikėtų virvutės, tačiau tokius gražuolius galite laikyti ir paprastoje, tačiau talpioje vazoje.

Reklama

Vienu ar kitu atveju jie tikrai spinduliuos Velykines nuotaikas ir trauks akį.

Darbo eiga yra nesudėtinga, tačiau ganėtinai “lipni”, kadangi, teks išsitepti rankas klijais. Tai linksmas užsiėmimas, todėl, galite tokius kiaušinius gaminti su artimais draugais, giminaičiais ar šeimos nariais, ypatingai tai turėtų patikti vaikams.

Pirmiausia nuspręskite kokio dydžio tokių kiaušinių norėsite. Kiaušinio dydį reguliuosite baliono pagalba, jeigu norite didelio – pripūskite pilną balionėlį oro, jeigu norite mažesnio – oro pūskite kuo mažiau. Kai pripūsite daug tokių balionėlių, pasiruoškite siūlus, taip pat indelį su supiltais klijais, kadangi patį siūlą, prieš vyniojant ant balionėlio turėsite gerai išmirkyti klijuose. Išmirkusį siūlą traukite iš klijų ir vyniokite ant balionėlio. Siūlo ilgį rinkitės pagal kiaušinio apvyniojimo siūlu raštą, jeigu vyniosite vertikaliai, siūlo išnaudosite mažiau.

Taip pat siūlo ilgį, žinoma, reikėtų rinktis ir pagal balionėlio dydį. Jei bevyniojant pamatysite, kad siūlas yra per trumpas, savo raštą galite pratęsti kitu siūlu. Taigi, kai baigiate siūlu apvynioti balionėlį, siūlo galą užkiškite už kurios nors, jau apvyniotos siūlo kilpos, kad būtų patvariau.

Nuotraukose nėra parodyta, bet galbūt galima būtų paeksperimentuoti su kelių spalvų siūlais. Tuomet balionėlį, apvyniotą siūlais, dėkite ant kokio tai paviršiaus, prie kurio siūlai smarkiai nepriliptų, galbūt ant seno virtuvės rankšluosčio ir palikite džiūti. Kai prigaminsite tokių kiaušinių užtektinai, palaukite kol jie visi išdžius ir susprogdinkite viduje esantčius balionus, ištraukę juos per siūlo kilpas, turėsite puikių, tuščiavidurių, tačiau spalvotų ir patvarių Velykinių kiaušinių – dekoracijų.

Untitled-1
Untitled-2
Reklama

Kaip jau minėjau, tokius kiaušinius galite kabinti kaip girliandą, taip pat laikyti vazoje, o jeigu norite, dėti šalia tikrų kiaušinių arba tiesiog išdėlioti ant šventinio Velykinio stalo kaip dekoraciją.

Reklama

2 thoughts on “Vėlykinė girlianda – kiaušiniai iš siūlų”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *