Studentiška virtuvė: kokius prietaisus verta įsigyti?

Neseniai savarankišką gyvenimą pradėjusiems studentams tenka pasirūpinti ir virtuvės įrenginiais, tačiau neretai jiems skirta itin ribota erdvė, pavyzdžiui, dalis bendrabučio kambario. Tokiais atvejais ypač svarbu rinktis funkcionalius ir nedidelius prietaisus, kurie iš tiesų pravers kasdienybėje ─ ką tuomet pravartu įsigyti?

studentiska virtuve

Virdulys. Tai vienas svarbiausių prietaisų studentams, kuris praverčia ne tik ruošiant kavą ar arbatą, bet ir gaminantis užpilamas sriubas ar kitus panašius patiekalus. Sumanesni netgi sugeba virdulyje išsivirti kiaušinius! Tad jeigu kitiems prietaisams vietos trūksta, virdulys galės atlikti ne vieną naudingą funkciją ─ viskas priklausys tik nuo Jūsų išradingumo.

Skrudintuvas. Šiltas, skrudintas batonas daugeliui primena namus ir leidžia itin greitai pasigaminti gardų sumuštinį ─ tai vienos pagrindinių priežasčių, kodėl šie prietaisai taip mėgstami studentų tarpe. Be to, skrudintuvą taip pat galima pritaikyti patiems įvairiausiems kulinariniams atradimams ─ vyresnių kursų studentai mielai pasidalins pačiais skaniausiais savo receptais. 

Reklama

Elektrinė kaitlentė. Tiems, kurie mėgsta gaminti šiek tiek daugiau, smulkių įrenginių neužtenka, tačiau jei nėra galimybės naudotis orkaite ar kaitlente, nuleisti rankų nereikėtų. Tokiais atvejais ypač praverčia vieną ar kelias kaitvietes turinčios elektrinės kaitlentės, savo vietą atrandančios net ir pačiuose mažiausiuose kambariuose. Turint tokį įrenginį ir puodą bei keptuvę, galima neribojant savęs gaminti viską, ką tik norisi ─ spauskite čia ir apžiūrėkite jų asortimentą!

Jei galimybių norisi dar daugiau, vertėtų pagalvoti ir apie mini krosnelės įsigijimą: toks įrenginys leis iškepti gardų pyragą, apkepą ar bet kokius kitus kepimo reikalaujančius patiekalus.

Sumuštinių keptuvė. Šis įrenginys mielai naudojamas ir namuose: kepti sumuštiniai puikiai tinka užkandžiams, išvykoms į gamtą ar tolimesnę kelionę, o keičiant ingredientus, kaskart galima atrasti vis naujus skonius. Be to, sumuštinių keptuvės neužima daug vietos ir nereikalauja daug pastangų ─ tokius privalumus studentai tikrai turėtų įvertinti.  

Mikrobangų krosnelė. Sunku būtų įsivaizduoti naudingesnį įrenginį, kai šilto maisto norisi čia ir dabar. Parduotuvėse šiais laikais galime atrasti vis daugiau patiekalų, kuriuos užtenka pašildyti mikrobangų krosnelėje, tad jei toks įrenginys bus studentų virtuvėlėje, jie iš bado tikrai nenumirs. Atkreipkite dėmesį, jog kai kurios mikrobangų krosnelės gali pasiūlyti ir daugiau naudingų funkcijų ─ tai ypač praverčia mėgstantiems dažniau paeksperimentuoti.

Šaldytuvas. Ruošiantis savarankiškam gyvenimui, be šio įrenginio apsieiti tikrai nepavyks, tačiau šiuo atveju teks apgalvoti kur kas daugiau aspektų, tokių kaip dydis ar talpa. Žinoma, didesnis šaldytuvas suteiks galimybę nevaržant savęs atsivežti kur kas daugiau maisto iš namų ar solidžiai apsipirkti parduotuvėje, tačiau tokiam įrenginiui prireiks ir kur kas daugiau vietos.

Pirmiausia pagalvokite apie kambario išdėstymą: kur stovės virtuvės įranga, kur kabinsite SMART TV ar kitus būtiniausius daiktus ir tuomet labai tiksliai apskaičiuokite, kokie gali būti maksimalūs šaldytuvo matmenys. Tik taip pavyks įsirengti ne tik funkcionalią, bet ir patogią virtuvę. Platų jų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-ir-elektronika/saldymo-iranga.

Daugiafunkcinis puodas. Naudojantis šiuo puodu, net ir nepatyrę kulinarai su minimaliu biudžetu gali paruošti gardžius ir maistingus patiekalus. Bene didžiausias privalumas tas, jog tokiam gaminimui neteks skirti ir daug laiko ─ visa tai tikrai turėtų patikti visuomet užsiėmusiems studentams.

Pasirūpinus visa šia įranga, naujoje virtuvėje bus galima drąsiai gaminti ir eksperimentuoti. Visgi, naudingų prietaisų sąrašas šiais gaminiais tikrai nesibaigia, tad jeigu manote, kad vietos atsiras dar keliems funkcionaliems įrenginiams, tikrai surasite, kuo papildyti studentiškos virtuvės kolekciją!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *