Keletas apdailos sprendimų – medinės lentos ant sienų

Trijų sluoksnių medines lentas galima sėkmingai pritvirtinti ne tik ant grindų, bet ir ant sienos ar net lubų. Jų dėka svetainė, miegamasis arba virtuvė įgaus išskirtinės nuotaikos. Kviečiame susipažinti su keliais apdailos sprendimais.

Reklama
  1. Daugiausluoksnė lenta ant miegamojo sienos

Natūralios ąžuolo lentos puikiai tinka kaip originali miegamojo kambario apdaila. Geriausia vieta jų montavimui – siena už lovos nugaros, Jei kambario išmatavimai nėra dideli, verta montuoti šviesias lentas, kurios optiškai padidina patalpą. Jei miegamasis didelis ir erdvus – siūlome rinktis tamsesnių atspalvių lentas, šokolado atspalvio.

Reklama
Reklama

2. Lentos ant svetainės sienų

Medinės lentos ant sienos, yra „taškas ant i” modernioje arba minimalistinėje svetainėje. Mada medienai „neišnyksta” – ši nesenstanti žaliava tinka ir tiks kitoms natūralioms medžiagoms, tokioms kaip vytelės ar linas, kaip ir  labiau modernioms, kaip pvz. plienas, plastikas, stiklas ar lakštas. Ąžuolu, uosiu ar „merbau” išdėtos sienos puikiai tinka visoms populiariausioms tendencijoms: skandinaviškam, eklektiškam, provanso stiliui ir daugeliui kitų. Inspiracija Jums gali būti viename iš butų panaudotos lentos ant sienos. Dalyje, atskiriančioje valgomąjį nuo svetainės, tos pačios lentos buvo naudojamos ant sienos ir lubų kaip ir ant grindų. Patalpose pavyko idealiai suderinti blizgius elementus su matiniais, o natūralią medžio spalvą su baltais ir pilkais atspalviais, veidrodžiais ir odiniais apmušalais.

3. Trisluoksnė lenta ant virtuvės sienos

Balintos ar sendintos lentos – bus puikus pasirinkimas virtuvei, įrengtai provanso, „rustic” arba anglų stiliumi. Įdomi idėja taip pat būtų visada madingų baltų baldų derinimas su šviesių ir natūralių atspalvių lentomis. Šis pasiūlymas turėtų patikti minimalizmo ir modernumo mėgėjams.

Reklama

Autorius: manogrindys.lt

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *