Televizorius miegamajame: privalumai ir trūkumai

Nors dažniau galime išgirsti kalbas, kaip televizoriaus niekas nebežiūri, iki šiol daugelio namuose šie įrenginiai vis dar užima garbingą vietą svetainėje ar miegamajame. Būtent dėl šio kambario kyla daugiausiai diskusijų: vieni teigia, kad miegamajame televizoriui ne vieta, tuo tarpu kiti su mielu noru būtent taip užbaigia savo dieną lovoje. Iš tiesų toks pasirinkimas turi tiek trūkumų, tiek privalumų ─ apie juos šį kartą pakalbės pigu.lt ekspertai.

televizorius miegamajame

Privalumai

Patogus būdas dieną pradėti svarbiausiomis naujienomis. Vos tik pramerkę akis, televizoriaus pagalba galime sužinoti svarbiausias aktualijas, būsimus orus ar artimiausius renginius ─ taip ne tik lengviau prabundame, bet ir galime šiek tiek pasikoreguoti dienos planus ar maršrutą. Žinoma, ryte laiką dažniausiai tenka leisti ne tik miegamajame, tačiau jei nebijote pažadinti vaikų ar antrosios pusės, televizorius maloniu triukšmu gali užpildyti visus namus.

Reklama

Maksimalus komfortas mėgaujantis mėgstama programa. Patogiai įsitaisę lovoje, galite susikurti jaukią, asmeninį kino seansą primenančią aplinką, kurioje bus gera pailsėti po dienos vargų. Be to, šiuolaikiniai televizoriai leidžia ne tik stebėti televizijos programas, bet ir naudotis internetu, todėl atsiveria kur kas daugiau galimybių įdomiam vakarui. O svarbiausia, jog visa tai galima daryti patogiai ištiesus kojas!

Galimybė nusiraminti ir atsipalaiduoti. Nemaža dalis žmonių teigia, jog jiems žiūrint televizorių užmigti kur kas paprasčiau ─ taip nutinka dėl to, jog susikoncentravę į smagią programą, galime pamiršti savo pačių problemas. Tiesa, jei prieš pat miegą rinksitės graudinančią dramą ar siaubo filmą, rezultatas gali būti šiek tiek kitoks, nei tikėjotės. Atidžiai pagalvokite, ką norėtumėte matyti prieš miegą ir televizorius taps puikiu atsipalaidavimo būdu!

Trūkumai

Mažiau laiko pokalbiams. Šis trūkumas aktualus tuomet, kai gyvenate kartu su antrąja puse: jei visą dieną praleidžiate atskirai, vakare (o ypač ─ miegamajame) reikėtų daugiau laiko paskirti nuoširdiems pokalbiams. Televizorius tam gali šiek tiek trukdyti, tačiau      jei turite savus ritualus ir nemanote, kad šiam prietaisui skiriate pernelyg daug dėmesio, jis tikrai netaps santykių kliūtimi ─ nebent patys to norėtumėte.

Daugiau dulkių. Televizoriai kaupia daug dulkių, todėl miegamąjį teks valyti kur kas dažniau, kadangi priešingu atveju kokybiškai išsimiegoti seksis sunkiau. Ar dažnesnis tvarkymasis yra didelis minusas, priklauso tik nuo Jūsų pačių: jei namų ruošos darbai Jums nemaloni prievolė, miegamajame televizoriaus galite ir atsisakyti. Visgi, jei prieš užmiegant norisi ką nors pažiūrėti, vietoj televizoriaus galite įsigyti planšetę: norėdami iš arčiau susipažinti su jų galimybėmis, spauskite čia.

Didesnė tikimybė prabusti nakties metu. Ekrano skleidžiama šviesa ir atspindžiai gali trukdyti Jums saldžiai miegoti ─ ypač tuomet, jei esate įsitempęs ir visuomet miegate šiek tiek neramiai. Tiesa, tokį poveikį gali sukelti ir Jūsų mobilieji: jei nakčiai neišjungsite interneto ryšio, nauji priminimai ir programėlės neleis mėgautis visaverčiu poilsiu. Ar televizorius turėtų būti miegamajame, vienareikšmiškai atsakyti būtų sunku ─ šis sprendimas priklauso nuo Jūsų įpročių, miego kokybės ir šios patalpos vizijos. Jei norėsite sukurti ramią aplinką, tikėtina, kad šiam prietaisui vietos neliks, tačiau jei televizorius Jums padeda atsipalaiduoti ir užmigti, nėra argumentų, kodėl negalėtumėte jo laikyti miegamajame!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *