Staliukas iš medinių dėžučių

Šis rankdarbis yra puikus tuo, kad yra greitai padaromas ir, iš tikrųjų, labai reikalingas. Tikrai sunku įsivaizduoti savo svetainę be staliuko,- juk reikia turėti vietą, kur išgerti kavos su draugais ar pasidėti visus savo laikraščius ir žurnalus. Bet ne vien dėl to yra puiku turėti gražų ir originalų staliuką, juk jis taip pat yra ir jūsų namų interjero dalis, todėl privalo būti toks pats gražus kaip ir visi kiti jūsų svetainės baldai. Ko gero, jums yra tekę matyti rankų darbo staliukus, jei taip, tai tikrai turėjote pagalvoti, kad pasidaryti tokį yra tikrai sudėtinga ir neįmanoma užduotis. Aišku, stalelių yra visokių ir ne visi esame labai nagingi ir turime tiek idėjų, tačiau šio, mano pristatomo stalelio gamyba yra iš ties nesudėtinga ir nuostabi tuo, kad jums nebereikės ilgai ieškoti prekybos centre tinkamo svetainės stalelio, nereikės leisti santaupų naujam baldui, taip pat patys pasirinksite jo spalvą ir stilių bei jame bus užtektinai vietos visiems jūsų daiktams. Taigi, pabandykime pasidaryti tokį rankų darbo stalelį.

 Mums reikės:

  •  Nuo keturių iki vienos medinės dėžutės, skirtos vynui ar kitkam sudėti (pagal jūsų norimą būsimo stalelio dydį)
  • Vienos lentos stalelio apačiai, ant kurios turėtų tilpti visos jūsų stalelio dėžutės
  • Keturių stalelio kojelių, jeigu norite, kad stalelis važinėtų -ratukų(jų rasite statybinių prekių parduotuvėse)
  • Plaktuko su vinukais
  • Dažų skirtų medienai arba beico (tokie dažai, kurie nenudažo medienos, o tik pakeičia medienos atspalvį. Jo taip pat rasite statybinių medžiagų parduotuvėse.)
  • Teptuko dažams

 

Darbo eiga:

Reklama

 Paimkite savo staliuko pagrindą ir jį nuvalę nudažyti beicu arba medienai skirtais dažais, kad jis nesiskirtų nuo staliuko spalvos, nebent to specialiai norite. Tą patį padarykite su visomis turimomis dėžutėmis. Kai visi jūsų nudažyti daiktai išdžius, ant staliuko pagrindo (dažytos, medinės lentelės), išdėliokite ir su vinukais prikalkite dėžes. Jos turėtų stovėti tiesiai, lygiai ir būti idealiai atitinkančios pagrindo lentelės dydį. Kai visas dėžutes tvirtai pritvirtinsite, apverskite staliuką ir prisukite ratukus. Nebent norite, kad stalelis būtų nevažinėjantis, tuomet jūsų stalelis būtų jau baigtas.

 Viduryje stalelio (jeigu jūsų stalelis bus iš keturių medinių dėžučių), jums turėtų likti vietos, kadangi kitaip dėžutės nesusidėlios, ten jūs galite pridėti gėlių ar vyno butelių kamščių, kaip parodyta nuotraukoje. Taip pat galite taupyti vietą ir ten sudėti savo laikraščius ir žurnalus jeigu jų turite labai daug. Taigi, tokį stalelį pasidaryti, kaip matote, visai nesudėtinga, tereikia noro ir jūsų svetainė turės naują baldą.

 

 

 

 

Reklama

1 thought on “Staliukas iš medinių dėžučių”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *