Kaip įsirengti valgomąjį

Galbūt ne visi turi ar nori turėti valgomuosius, o tiesiog, naudojasi virtuvės staliuku arba netgi nevalgo virtuvėje ir renkasi kambarį, tačiau iš ties, yra gerai turėti tokią vietą, kur galite mandagiai priimti svečius, pasikviesti vakarieniauti draugus ar kolegas ir šiaip, ramiai leisti vakarus. Galima teigti, kad valgomieji skirti ne vien vakarieniems, jie taip pat suartina žmones, kadangi, kartais taip nutinka, kad tik vakare galite ramiai pasišnekučiuoti su artimaisiais prie vieno stalo niekur neskubėdami ir besimėgaudami puikiu maistu.

Tokiai vietai, kuri gali būti ir dalis jūsų svetainės, o ne atskira erdvė, taip pat reikia idėjos. Žinoma, būtų smagiausia, jeigu išties, turėtumėte vietos atkirti šias erdves ir įrengti originalią vietą savo ir šeimos narių vakarieniavimui. Kad ir kaip būtų, pakalbėkime apie valgomųjų interjerą. Labai gražu ir jauku, kai valgomasis yra santūrių spalvų. Tai kažkuria prasme, nurodo jo paskirtį – kambarys vakarienėms. Ryte, jūs dažniausiai skubate, o pietus valgote darbe, taigi ta vieta skirta vakarui. Jei išties, valgomajame būnate tik vakarais, tai būtų gerai rinktis juodą stalą ir bordo, violetines ar rudas kėdes prie jo. Įdomūs deriniai ir tokie: rudos kėdės, baltas stalas ar juodos ir baltos kėdės (dvi baltos iš priekio ir galo, keturios juodos iš šonų) ir juodas stalas.

 Yra didelis pliusas jeigu ir netyčia nusipirkę valgomojo stalą ir kėdes, grįžę namo ir sustatę baldus nusiviliate, kadangi, kėdžių ir stalo spalvos nėra visiškai dominuojančios. Kad pabaigtumėte valgomojo interjero įrengimą, jūs dar turėsite paplušėti, kitaip sakant, panaudoti dar daug dekoro. Tai būtų: įvairiausios staltiesės, be kurių jūs tikrai neapseisite, taip pat žvakidės, taurės (nebūtinai skaidrios baltos), medžiaginės servetėlės su prie stalo tinkančia spalva ir žinoma, gėlės. Interjere, galite turite jau ir kitų detalių, kurie tarkime, atkeliavę čia anksčiau nei stalas su kėdėmis, todėl būtinai prieš pirkdami viską suderinkite. Jeigu namie turite mėlyną paveikslą, būtų gražu, jei rinktumėtės tamsiai mėlynas kėdes, juodą stalą ir ant stalo užtiestumėte tokios pat spalvos kaip jūsų paveikslas staltiesėlę, taip pat naudokite tokios pat spalvos medžiagines servetėles. Kėdes tokiu atveju denkite baltais sėdimosios vietos užklotais (su raišteliais ar be jų) ir apačioje patieskite baltą kilimą. Visas kitas variacijas irgi derinkite tokia kombinacija, tuomet niekada neapsiriksite įsirenginėdami valgomąjį, o taip pat, nepasimesite tarp spalvų įvairovės ir jūsų valgomasis neatrodys banaliai ar nuobodžiai.

Reklama

Taigi, kaip supratote, daugelį detalių, kambaryje vyraujančių tarpusavyje turėsite derinti. Tai gali būti ir jūsų valgomojo sienos, kurios, tarkime, yra labai nestandartinės spalvos ir jūs norite jas išryškinti ir jų spalvą padaryti temine viso kambario spalva.

 Yra ir dar originalesnių sprendimų, tai būtų ryškūs valgomieji. Kaip ir balti ar kitų labai šviesių spalvų valgomieji, jie turėtų būti skirti ne vien vakarienėms, o taip pat ir pusryčiams ar pietums, tai iškart nurodo ir jų spalva. Ryškius valgomuosius dažnai padaro pasirinktos įvairių spalvų kėdės ir prie jų priderintos kitos unikalios detalės: spalvingi paveikslai ant sienų, įdomūs tapetai, intensyvi kiliminė danga ar ryškios, prie kėdžių ir viso kambario interjero derančios užuolaidos.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *