Originalios lovos

Be abejonės, miegamasis ir joje esanti lova tai vieta, kur mes ilsimės po ilgų darbo valandų ir norime, kad ji būtų kuo patogesnė ir gražesnė. Geram poilsiui reikalingas ir lovos jaukumas bei bendra jos estetika. Rinktis paprastą lovą, kuri nebus puošmena, o tik baldas, kurį jūs naudojate savo poilsiui yra paprasta, ir tik originalesni žmonės, pagalvoja apie įdomesnį jos išpildymą. Yra tekę girdėti, kad miegamasis yra nustumiamas į antrąjį planą, kaip, kad tokia vieta, kurioje gali būti negražu. Ar kitu atveju dar būna ir taip, kad į miegamąjį dažniausiai užeinate tik jūs patys ir jūsų šeimos nariai, todėl jis gali būti pakankamai apleistas. Tai klaidinga nuomonė, nes mes visada turime rūpintis visų kambarių estetika ir tvarka. Miegamajame, žinoma, svarbiausią vaidmenį vaidina jau minėtas baldas – lova. Taigi, grįžtant prie temos, būtų įdomu pakalbėti apie jų dizainą ir pasirinkimą.

Lovų būna įvairių, – viengulių, dvigulių, įvairiausių formų ir dydžių. Visgi dažniausiai žmonių gyvenime vyrauja dvigulės lovos. Lova gali būti naudojama ir svetainėje, kaip baldas, ant kurio galite sėdėti ir miegoti trumpą laiką. tokiu atveju, ji bus mažesnė nei įprasta, visos nakties poilsiui skirta lova. Jei tokios lovos neturite ir norėtumėte turėti, originalus tokio sprendimo variantas yra – apvalios lovos. Jų paskirtis gali būti ir kita. Ant tokių lovų galite pasistatyti mažą staliuką ir naudoti jas vakarėlių metu vietoje sofos, ant kurios jūsų draugai, galbūt ne visada telpa.

Kai kurios apvalios lovos gali būti šiek tiek aukščiau žemės ir tvirtai pritvirtintos viename jų krašte, naudojant dvi arba vieną lentynėles. Na, o jeigu sugalvojote, kad norite tokios lovos visam nakties miegui, tuomet ji irgi puikiai tiks, tik tokiu atveju jums reikės daug didesnio jos varianto.

Reklama

 Kitas, labai populiarus sprendimas, norint turėti originalesnę lovą savo miegamajame yra taip vadinamos – „karalienių lovos“. Jų pliusas tas, kad dienos metu jūs galite miegoti visiškoje ar dalinoje tamsoje, jeigu, tarkime, labai nemėgstate, miegoti prie ryškios dienos šviesos. Virš tokios lovos turi būti specialus karkasas ant kurio galėtumėte kabinti lovos užuolaidas. Kuo įdomesnį lovos karkasą pasirinksite, tuo originalesnę lovą turėsite. Tokio lovos dizaino išpildymui reikalinga naudoti kuo daugiau klosčių, medžiagos, bei įvairiausių atributų, skirtų užuolaidoms puošti. Taip puošti galite ir viengulę lovą, ji taip pat žinoma, turėtų turėti karkasą, ant kurio viską kabinsite. Prie tokių lovų užuolaidų derinkite ir savo paklodes, kambario spalvas, tai atrodys tik dar originaliau ir gražiau.

 Yra dar vienas kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti, norėdami turėti lovą, kuri puoštų jūsų miegamąjį. Tai lovos rėmas ir jo dizainas. Kuo įdomesnį lovos rėmą pasirinksite, tuo jūsų lova atrodys įspūdingiau. Rinkitės dekoratyvų lovos dizainą, ar paprastesnį – medinį. Tokį galite pasidaryti ir patys, tereikės labai gražios medienos. Tokios lovos labai tiks kaimo sodyboje ar viloje.

Reklama

2 thoughts on “Originalios lovos”

  1. Nors lovų toks platus pasirinkimas, aš dažniausiai renkuosi paprasčiausią variantą.Man svarbiausia patogumas. Gražu pasižiūrėti į karališkas lovas, tačiau jos skirtos tik tam tikro išmatavimo kambaryje.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *