Stilingas vonios kambarys

Vonios kambarys daug kuo skiriasi nuo paprastos vonios. Jeigu turite galimybę, tokį turėti, arba, kitaip tariant, namuose turite daug vietos ir nemėgstate, kai vonia ir tualetas būna atskirai, jums tikrai verta pagalvoti kaip įsirengti tokią jaukią vietelę. Vonioje, paprastai, daug vietos neturime, joje stovi kriauklė, virš jos kaba veidrodis ir vos telpa skalbimo mašina, o štai vonios kambaryje jūs galite ir tiesiog ilsėtis. Turėdami tokį kambarį jūs galėsite ten ne vien naudotis vandens malonumais, bet ir skaityti knygą, žurnalus, puoštis ir išmėginti įvairias grožio procedūras, kas galbūt, aktualiau moterims nei vyrams.

Taigi, jeigu turite noro ir daugiau vietos nei suteikta paprastai voniai, vonios kambaryje išnaudokite visas privilegijas pilnam jo funkcionavimui. Išimtinais atvejais, vonios kambarį įmanoma įsirengti ir ne erdvioje, bet vidutinio dydžio vonioje, tačiau joje negalėsite pastatyti kaikurių baldų, kuriuos reikėtų statyti erdviame ir tikrame vonios kambaryje.

Vonios kambaryje turėtų stovėti kušetė arba kelios kėdės, bei stalelis, įvairiausios spintelės, kuriose jūs galėtumėte susidėti sau patinkančius vonios aliejus, vonios druską, želė bei kūno ir veido kremus ar kitas grožio ir kasdienio naudojimo priemones. Taip pat turėtumėte pastatyti savo makiažui skirtą vietą, tai būtų speciali tam skirta spintelė su veidrodžiu prie kurio galėsite puoštis bei leisti laiką. Tokios vietelės, dažnai stovi miegamuosiuose kambariuose, bet patogiausia yra, kai jos įrengtos vonios kambaryje. Kad jūsų vonios kambarys būtų jaukesnis, naudokite įvairiausius minkštus kilimus, kad jums išlipus iš vonios būtų jauku ir gera. Taip pat kabinkite gėles, paveikslėlius, nuotraukas, naudokite žvakes ir kvapus, kurie jus atgaivins po dienos darbų.

Reklama

Įdomus vonios kambario sprendimas yra jungti vonią su dušu ir visa tai „uždaryti“ permatomomis durimis. Taip jūs galėsite nebijoti, kad sušlaps vonios grindys, taip pat tai atrodys originaliai, moderniai, bei bus labai patogu kitais aspektais. Jūs turėsite ir vonią ir tualetą vienoje erdvėje, tačiau juos skirs stiklinės, permatomos durys (galite rinktis ir kitokias), kas sukurs įdomų interjero vaizdą.

 

Visose vonios kambariuose, nepamirškite naudoti kuo daugiau įvairiausių lentynėlių ir spintelių. Jeigu jau ruošiatės iš ties išnaudoti vonios kambario teikiamą komfortą, jums reikės išties daug įvairiausių priemonių, todėl tai padės visa tai susidėti tvarkingai. Taip pat būtų naudinga įdomiai išspręsti rankšluoščių laikymo sąlygas. Juos galite laikyti prie vonios pritvirtintuose krepšeliuose ar ant sienų pakabintose gražiose lentynose – krepšiuose.

 Pagrindinis dalykas kuo ir skiriasi paprasta vonia nuo vonios kambario yra tas, kad vonios kambaryje yra priimtina naudoti tokius daiktus, kurie laikomi kambaryje. Taigi užuolaidos, minėti baldai, jų gausa ir sukuria tokį efektą, kas ir daro tokius vonios kambarius populiarius. Kalbant apie spalvas, tinka rinktis šviesius, įprastus voniai atspalvius. Jeigu mėgstate ryškias spalvas, taip pat teks viską derinti tarpusavyje. Naudokite įvairiausius nestandartinius ornamentus, įdomias plyteles – mozaikas ar dažytas sienas. Jas klijuokite įdomiai, kaip tarkime, – dušo zoną viena spalva, o kitas vietas kita.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *