Rankų darbo gimtadienio atvirutės

Yra tokių žmonių, kuriuos labai mylime ir kai ateina jų gimtadienis jiems nesinori dovanoti bet ko. Dovanoti bet ką, ko gero reikštų, dovanas pirkti neapgalvojant arba pirkti tai, ką patys galėtume padaryti ir mūsų brangiam žmogui būtų maloniau gauti. Yra įvairiausių dovanų, kurias galime padaryti patys, bet ko gero, prie kiekvienos dovanos malonu įteikti ir būtiniausią atributą – atvirutę. Atvirutė lyg ir nurodo ką iš tiesų mums reiškia tas žmogus, ten rašome tik jam skirtus palinkėjimus ir visa tai vainikuoja mūsų paruoštą staigmeną, todėl labai svarbu, kad atvirutė būtų iš ties įspūdinga. Neretam yra tekę gauti prastą atvirutę, kurios net nesinori atsiversti, kad ir kokie gražūs palinkėjimai joje parašyti. O jei yra tekę gauti gražią, tuomet tikrai sutiksite, kad puiki atvirutė gali būti daug svarbesnė nei pati dovana ir prabėgus daug metų, kada vėl ją atsiverčiate, pasidaro nebesvarbu, ką su ta atvirute gavote, svarbiausia, kad ji pati puiki ir joje parašyti nuostabiausi palinkėjimai. Todėl, kad nebūtume iš tų, kurie dovanoja prastas atvirutes, siūlyčiau pabandyti jas pasidaryti patiems. Žinoma, gražių ir labai puikių atviručių pilnos parduotuvės, bet kaip jau sakiau, jūsų mylimam ir artimam žmogui bus daug daugiau garbės gauti rankų darbo atvirutę.

Atvirutės darymas yra labai kruopštus darbas, visų pirma dėl to, kad reikia daug matuoti, daug karpyti ir viską daryti labai tiksliai ir gražiai, todėl nepasilikite jos gamybai tik kokio pusvalandžio iki vakarėlio pradžios. Paskirkite tam bent valandą.

Taigi, pirmiausia, reikėtų, kad susirastumėte kuo daugiau įvairiausių smulkių ir mielų daiktų, kurių reikės atvirutei, tai būtų: mielos, įvairiaspalvės sagos, kaspinėliai, šilkinės juostelės dovanoms, lipnūs blizgučiai( jų pirkti rasite mokyklinių ir biuro prekių parduotuvėse; yra kelių spalvų), įvairūs deimantėliai (tokia proga, galite panaudoti senus auskarus), įdomių ir puošnių raštų medžiagėlės, taip pat galite naudoti džiovintas gėles ir viską kas jums patinka ir yra gražu. Savaime aišku, jums reikės ir kartono bei spalvoto popieriaus, kurie bus jūsų atvirutės pagrindas, taip pat, žirklių, pjaustymo peiliuko popieriui bei klijų.

Reklama

Prieš pradėdami atvirutės gamybą, apsispręskite kokią darysite atvirutę. Pirmiausia, pagalvokite apie jos formą, ji gali būti ir keistų formų, ne vien stačiakampė ir kvadratinė. Gali būti: apvali, torto formos, širdelės formos(mylimajam), žvaigždutės, ledų, ar kitų formų, kurios tiktų jūsų jubiliatui. Formą galite parinkti ir šmaikščiai, – pagal jo specialybę, darbą arba pomėgius. Taigi, kai sugalvojote, iškirpkite ją iš kartono (kad būtų tvirta), tada klijuokite medžiagėlių ir spalvoto popieriaus, dėkite įvairiausius kaspinėlius, kirpkite kuo daugiau smulkių, įdomių detalių ir klijuokite ant atvirutės. Įdomus sprendimas yra, atvirutėje padaryti kišenėlę ir ten pridėti ant smeigtukų priklijuotų įvairiausių raidžių, kurios reikštų žodį, bus įdomus žaidimas jubiliatui jį sudėti.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *