Ryškios virtuvės interjeras

Visiems įprasta savo namuose turėti šviesių arba santūrių spalvų virtuvę, tačiau, jeigu mėgstate ekstravagantiškus sprendimus, būtų verta pasižiūrėti kaip nuotaikingai atrodo kiek kitokio stiliaus ir spalvų virtuvės. Jokių tamsių ir atsibodusių spalvų, ko gero, būtų šių virtuvių šūkis, taigi gali būti puikus nuotykis įsirengti tokią ir savo namuose, netgi jei jūs metų metus turėjote įprastinių spalvų paletę savo virtuvėje. Tokių spalvų virtuvės populiarios jaunų žmonių namuose, matyt, dėl to, kad jaunesni žmonės nebijo rizikuoti ir išbandyti įdomių sprendimų, arba dėl to, kad spalvos kelia nuotaiką kaskart užėjus į tokią virtuvę.

 Taigi, jeigu nusprendėte, kad tai įdomus spalvų pasirinkimas ir atrodo puikiai, pirmiausia jums reikėtų išsirinkti vieną spalvą, kas yra labai tikslinga prieš pradedant įsirenginėti virtuvę. Jeigu išsirinkote ryškiai raudoną, ko gero, jums teko girdėti, kad ji labai nesutaria su mėlyna spalva. Raudona spalva yra šilumos spalva, o mėlyna – šalčio, todėl tai yra tikrų tikriausia priešprieša, o būtent šito mums ir reikia. Nebijokite naudoti tokių spalvų, kurios „pešasi“ viena su kita, todėl, kad tai yra tokių virtuvių raktas. Prie raudonos ar kitos jūsų pasirinktos spalvos, derinkite iš jos išeinančius atspalvius, tai būtų – šlapių plytų ar šviesi bordo, spalvos. Prie pasirinktos mėlynos ar kitos spalvos, taip pat derinkite atspalvius ir šviesesnes spalvas. Rinkitės vidutinio ryškumo žydrą, electro, spalvas. Visos jūsų virtuvėje naudojamos spalvos turi turėti keletą atspalvių, kurie taip pat būtų panaudoti. Tokiu būdų jūsų virtuvė bus ir stilinga ir harmoningai ryški.

 Kitas galimas atvejis, išsirinkti vieną spalvą. Tai gali būti visos ryškios, bet būtinai jums labai patinkančios spalvos, kadangi jos vyraus jūsų virtuvėje (salotų spalva, šviesiai žydra, geltona, apelsinų spalva).

Reklama

 

Jeigu išsirinkote vieną spalvą, jums taip pat, kaip ir naudojant kelias ryškias spalvas, reikės iš jų išgaunamų atspalvių. Žydros spalvos naudojimo atveju, jūs turėtumėte panaudoti bent du šios spalvos atspalvius, tai būtų – nuo ryškiausios iki pačios šviesiausios. Panaudokite spalvas ne vien pačioms spintelėms, o taip pat ir rinkdamiesi kėdes, stalą, plyteles, dažydami sienas ir virtuvėje esančias grindis. Nepamirškite, kad visos ryškios spalvos (ypač vienos spalvos pasirinkimo atveju) dera su balta. Tai neišbalansuos jūsų virtuvės interjero ir atrodys iš ties įspūdingai.

 Prie tokios žavios virtuvės interjero derinkite ir savo kavos puodelius, maisto ruošimo prijuostes, paveikslus, kilimėlius, indaują, šviestuvus, pakabėles, pjaustymo lenteles, gėles ir visus kitus daiktus, kuriuos tik įmanoma priderinti. Taip pat galite savo žaismingoje virtuvėje kabinti įvairiausius specialius su virtuve susijusius užrašus ar kitas dekoracijas, kurios būtų kuo labiau žaismingesnės ir taip atitiktų jūsų puikios virtuvės idėją.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *