Prieškambario dizaino idėjos

Sakoma, kad pirmas įspūdis yra visada teisingas, manau, tai galima pritaikyti ir namams. Pirmas įspūdis įžengus į namus dažniausiai susiformuoja pažvelgus į prieškambarį. Jeigu jame daiktai netelpa ir visko yra aiškiai perdaug, taip pat viskas sudėta neskoningai, arba kitaip sakant, prieškambariu tiesiog yra nepasirūpinta, dažniausiai tas pats būna ir visuose kituose kambariuose. Net nekeista, kad ten būna daug daiktų, kadangi, jame telpa visos šeimos avalynė, įvairiausi šalikai, lietpalčiai, o kur dar skėčiai ir skarelių kolekcijos, bet visgi viską apgalvojus, įmanoma daug ką sutalpinti ir taip nesugadinti prieškambario vaizdo. Atrodytų tai nėra sunku, jeigu turite daug vietos, tačiau pasitaiko ir tokių dalykų, kad kuo daugiau jos turime, tuo daugiau nėra kur ką pasidėti. Todėl visais atvejais reikalinga tvirta idėja ir praktiškumas. Taip pat tvarkinga ir aišku yra tada, kai kiekvienas daiktas turi savo vietą. Taigi, pakalbėkime apie tai, kaip nesugadinti savo namų interjero, arba kitaip sakant, savo buto pirmąjį įspūdį visada paversti tiesiog pasakišku ir jaukiu.

Kiekviename prieškambaryje yra arba būtų puiku jei būtų tokia vieta ant kurios galėtumėte prisėsti. Jeigu turite tikrai begalę daiktų, jums reikėtų tą vietą paversti savotiška tų daiktų skrynia. Ji turėtų būti kuo gilesnė ir talpesnė, na, o jei ji būtų dar ir ilgesnė, atsisėsti tilptų daugiau žmonių, svečiai, draugai ir šeimos nariai būtų patenkinti, o jūs galėtumėte sutalpinti dar daugiau savo daiktų bagažo. Virš tokios daiktų laikymo vietos, pakabinkite kabliukus drabužiams, rankinėms. Taip pat galite šmaikščiai pasinaudoti šeimos narių nuotraukomis ir virš kiekvieno kabliuko pakabinti jų nuotraukas, priklijuotas ant dėžučių (kuriose ką nors galėsite laikyti) taip jie žinos kur kieno daiktai turi kabėti. Bus ir tvarkinga ir originalu.

Yra keli daiktų talpinimo atvejai. Jeigu jūs turite mažai batų, bet turite begalę paltų ir šalikėlių, tuomet pasirūpinkite erdvia spinta, kuri galėtų būti su veidrodžiu. Taip jums nebereikės kabinti papildo veidrodžio, o paltai bus savoje vietoje ir jų nesimatys.

Na, o jeigu turite labai daug avalynės, pasirūpinkite specialiomis spintelėmis jai laikyti. Taip batai bus tvarkingai sudėti ir jie jums netrugdys.

Visiems savo daiktams naudokite specialias vietas. Jeigu turite daug šalikėlių, naudokite pintas dėžutes, ar kitas, kurios tiktų prie jūsų prieškambario interjero. Skėčiams įrenkite specialius laikiklius, jie gali būti paslėpti ir jūsų spintoje su veidrodžiu ir matomoje vietoje.

Reklama

Nepamirškite įrengti vietos ir raktams, jeigu tai tiks prie jūsų prieškambario idėjos. Ten taip pat galite sukabinti šeimos nuotraukas, tuomet tik įėję į namus jūs jau žinosite kokie šeimos nariai yra namie, o taip pat atkris galimybė raktus pamesti.

 

 

 

 

 

 

Reklama

2 thoughts on “Prieškambario dizaino idėjos”

  1. Prieškambario baldai nėra pagrindinis būsto akcentas, bet tikrai sukuria gerą atmosferą. Man patinka senoviniai prieškambario baldai.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *