Maisto sandėliukai jūsų virtuvėje

Ar yra tekę jausti tą jausmą, kad virtuvėje visko turite perdaug? Nėra kur padėti taip mėgstamų įvairiusių konservuotų produktų stiklainių, alyvuogių aliejų gausa stebinate pats save, o ką jau kalbėti apie didžiulę karietą uogienių. Kažkodėl dažnai tokiais produktus laikome virtuvėje, ne visi turi rūsius arba paprasčiausiai juos turėdami nesinaudoja. Apskritai, kad ir kaip būtų, ten dažnai ne viskas telpa arba yra nepatogu kaskart užsimanius uogienies prie blynų eiti į rūsį, todėl maisto sandėliukas pačioje virtuvėje yra labai puiki idėja namams. Sandėliukai gali būti įvairaus dydžio, bet kas nuostabiausia, kad jūs ir turėdami visai mažai vietos jam pasidaryti, ten galėsite viską puikiai ir tvarkingai sutalpinti. Pirmiausia, pakalbėkime apie tokius variantus, kai jūs iš ties turite nemažai erdvės tokiam sandėliukui. Tokie maisto laikymo būdai šiek tiek primena drabužių spintas, kadangi, kaikurie žmonės drabužius laiko spintoje, o tie, kurie turi taip vadinamą „tamsųjį kambarį“ savo namuose, jį padaro drabužių spinta arba įsirengia ten štai tokį sandėliuką. Vėlgi, viskas priklauso nuo idėjos, taigi, būtų labai puiku jeigu jūs turite tokią vietą arba turite erdvės įsirengti atskirą vietelę maisto sandėliukui.

 Sandėliuko įrengime svarbiausia pasidaryti kuo didesnę įvairiausių stalčiukų, lentynų ir nišų pilną spintą, kuri būtų nusidriekusi aplink visas jo sienas. Spintą galite daryti ir visai paprastą, iš paprasčiausių lentelių, tačiau, ko gero, toks darbelis atitektų vyriškai lyčiai. Svarbiausia, pasidaryti kuo daugiau vietų viskam susidėti. Lentynose naudokite gilius krepšius, į kuriuos daug daugiau tilps nei į lentynas. Taip pat maisto sandėliuke galite laikyti vyną, tam irgi įsirenkite vyno buteliams laikyti skirtą vietelę arba laikykite juos lentynose. Stenkitės viską sudėti į stiklinius indus, jeigu tai yra prieskoniai ir kiti birūs produktai, taip jums nereikės naudoti dėžučių ir sutaupysite vietos. Tokiuose sandėliukuose galite laikyti ir kavos aparatus, šaldytuvus, šaldiklius, įvairiausias keptuves, puodus, arbatinukus, lėkštes ir kitus indus. Jeigu jūsų namo ar buto lubos labai aukštos, – išnaudokite jas. Darykite kuo aukštesnes lentynas, kurios baigtųsi tik ties lubomis.

Taip galėsite viską susidėti dar praktiškiau, tačiau nepamirškite šalia pastatyti kopėčių.

 Na, o jeigu neturite daug vietos tokiam sandėliukui ir norite išnaudoti „tamsųjį kambarį“ ar tiesiog virtuvinę spintą paversti naudingesne ir padaryti joje maisto sandėliuką, sprendimas yra kažkuria prasme panašus. Jums taip pat reikės spintos, kuri būtų pastatyta aplink sandėliuko sienas, taip pat bus naudinga turėti kuo daugiau nišų, stalčiukų, lentynėlių ir įvairiausių spintelių. Tokiame sandėliuke būtų puiku įrengti duris, kurias atsidarius galėtumėte rinktis jums reikalingus produktus, tačiau, kurios, taip pat ir dengtų sandėliuką. Taip jūs nesusigadinsite savo virtuvės interjero ir išnaudosite laisvą erdvę praktiškiau. Jeigu prie jūsų virtuvės interjero tinka permatomos durys ir tai įneša savotiškos dvasios, galite jas daryti ir tokias.  

Reklama

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *