Kaip originaliai dekoruoti švenčių stalą

Mūsų pačių ar draugų, artimųjų gimtadieniai ateina visai nejučia. Kai jau tikrai žinome, kad turime planuoti šventę ir jeigu nusprendžiame ją daryti savo namuose, mums tikrai reikės pasistengti, kad viskas atrodytų išties nepriekaištingai ir originaliai. Kadangi gimtadienio vakarėlis privalo turėti vaišes, o žinoma, jas patiekiame ant šventinio stalo, taigi, ir stalas būtinai turi būti ypatingas. Ypatingas jis gali būti daugeliu akcentų, tai gali būti įspūdingi stalo įrankiai, gražios gėlės ant stalo arba tiesiog baltut baltutėlė staltiesė su gražiais nėriniais. Tačiau visgi, geriausia būtų, kad visos šios detalės, susijungtų į vieną visumą ir taptų bendra jūsų stalo puošmena. Taigi, kad gražiai dekoruotumėte savo stalą, pagalvokite, ar tikrai tie daiktai, kurios turite namuose jums tiks ir ar nereiktų ko nors papildomai nusipirkti. Dekoravimas yra tik kažkurių detalių ir spalvų parinkimas estetine prasme, siekiant gražaus vaizdo ir malonaus įspūdžio svečiams, tačiau, kaip jau minėjau, stalo įrankiai ir lėkštės irgi prisijungia prie bendro vaizdo, nors tai jau galbūt labiau bus susiję su pačiu šventinio stalo serviravimu, tačiau, kad pasiektume maksimaliai puikų vaizdą, turime sujungti ir serviravimą ir dekoravimą ir visa kita kas tik bus prie stalo ir virš jo.

 Pirmiausia prieš ruošiantis išsirinkite sau patinkančią spalvą, kuri taps jūsų temine šventės spalva. Jeigu jūsų gimtadienis yra rudenį, galite rinktis rudens spalvas, tai atitiktų metų laiką ir pažymėtų jūsų šventę. Kitu atveju, jūs taip pat galite rinktis metų laikų spalvas, kad ir kokia šventė tai būtų. Pagal pasirinktą temą, derinkite kitus stalo dekorus. Jeigu išties, pasirinkote rudens temą, prisirinkite lapų, juos įdomiai nudažykite, arba palikite unikalius ir padėkite kiekvienam svečiui į lėkštę. Vietoje gėlių, naudokite uogų šakeles, kurių galite nusipirkti gėlių salone arba prisirinkti patys. Jeigu negavote uogų šakelių, galite iš lapų ir kitų gėlių pasidaryti specialias puokšteles ir pridėti ant stalo daug vazelių. Nepamirškite pasirūpinti staltiese, kuri taip pat turi atitikti temą.

 

Stalo puošybai galite naudoti ir įvairiausius vaisius, daržoves. Tai tinka įvairioms progoms ir atrodo originaliai. Ant vaisių ar daržovių galite išbraižyti svečių vardus ir padėti juos šalia jų vietų, kad svečiai žinotų kur eiti atsisėsti. Taip pat naudokite įvairiausias medžiagines servetėles, jas derinkite prie staltiesės, stalo įrankių, lėkščių ar stiklinių. Labai smagu, kai indai yra panašių atspalvių, tuomet stalas atrodo iš ties vieningai. Nepamirškite žvakių.

Reklama

 Jei jūsų šventė vyksta vasarą, stalą dekoruokite naudodami kuo daugiau lauko gėlių, ryškių vasariškų spalvų (servetėlėms, staltiesėms, stalo įrankiams ir kt.) Nebijokite išsirinkti stalo dekoravimui kelių ryškių spalvų ir žaisti su jomis įgyvendinant savo originalias namų puošimo idėjas. Tai atrodys ekspresyviai ir moderniai.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *