Palinkėjimas Velykiniame kiaušinyje

Štai dar viena puiki idėja nustebinti savo artimus ar mylimą žmogų Šv. Velykų proga. Mes nesiūlome pirkti brangių dovanų, pačią puikiausią ir nuostabiausią dovanėlę Jūs galite paruošti patys,- pagaminti Velykinį kiaušinį su palinkėjimu, o gal net prisipažinimu meilėje.

Jums reikės išties nedaug:

Reklama
  1. Išpūsto kiaušinio
  2. Dažų, arba tiesiog spalvotų flamasterių
  3. Juostelės
  4. Popieriaus
  5. Rašiklio

Pirma, ką jums reikės padaryti tai gerai išpūsti kiaušinio vidų. Rekomenduojama išpūstą kiaušinį dar padžiovinti, kad viduje neliktų drėgmės. Jei neturite laiko galite pasinaudoti plaukų džiovintuvu, ar padėti išpūstus kiaušinius keletai valandų ant radiatoriaus.

Tuo metu galite pasiruošti Velykinius palinkėjimus artimiesiems. Juos reikėtų rašyti ant labai plono popieriaus, kad susukus Jūsų palinkėjimas užimtų kuo mažiau vietos ir lengviau būtų jį patalpinti į kiaušinį.

Į išdžiuvusius kiaušinius pro išpūstą skylutę įdėkite palinkėjimus. Dabar galite puošti kiaušinius visais Jums žinomais būdais: dekupažuoti, apvynioti siūlais, ar tiesiog nuspalvinti flamasteriais. Galite išpiešti smagų veidelį ar tiesiog užrašyti “sudaužyk mane”.

Dabar jums reikės juostelės arba siūlo, kurį suriškite. Per surišimo vietą pritvirtinkite pagaliuką (galite panaudoti perlaužtą krapštuką ar degtuką) ir įsprauskite per skylutę į kiaušinio vidų. Taip paruoštą Velykinį kiaušinį galite pakabinti ant beržo šakelės.  Nuostabiai atrodys jei pririšite kaspinėlį, kuris paslėps kiaušinio skylutę.

Galite priruošti daug Velykinių kiaušinių su palinkėjimais “sveikatos”, “meilės”, “laimės” ir t.t  bei atėjusiems svečiams pasiūlyti išsirinkti papuoštą kiaušinį bei sužinoti ko jiems šiais metais linki  Velykų bobutė.

Žinoma, kiaušinį reikės sudaužyti, tačiau kaip smagu gauti palinkėjimą kuris skirtas tik tau….

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *