Mezginiai, nėriniai namų interjere

Mada, naujausios tendencijos, šiluma ir jaukumas namuose… ar tai suderinama? Pasirodo taip. Šiuo metu vis labiau populiarėjantys mezginiai ir nėriniai puikiai tinka netik paįvairinti jūsų drabužių kolekciją, bet puikiai dera jūsų namuose kaip labai šiltos ir mielos interjero detalės.  Nertose, megztose interjero detalėse  stebėtinai daug unikalumo , įvairios faktūros bei kompoziciniai sprendimai, jaukios formos, praktiškumas puikiai tiks mėgstantiems nuolat keisti savo namų dizainą. Tikslingai parinkus spalvas, siūlų rūšį bei storį savo namus galime mezginias papuošti žiemą ir plonais nėriniais prabudinti pavasarį. Jums nebereikia perstatyti baldų, keisti išblukusios sofos…. namai įgaus visai kitokias spalvas ir išvaizdą bei atrodys nepakartojami.

Jūsų rankdarbių menas padės jums išsiskirti, atskleisti saviraišką ir stiliaus pojūtį. Šiais laikas mezgimas jau kitoks nei buvo prieš dešimtmečius, jis atskleidžia naują požiūrį, yra dinamiškas ir įvairialypis. Jūsų namų pavasario apdangalai atrodys nuostabiai jei parinksite nėrinius iš lino, jie atrodys lengvi, visada puošnūs ir madingi. Jei norite daugiau spalvų ir ryškumo, galite rinktis dažytus lino siūlus ar kitus, tačiau nelabai storus. Kambaryje siūlome naudoti bent keletą nertų detalių, tai galėtų būti jūsų kambario užuolaidos, nėriniais puoštas gėlių vazonas, šviestuvas, pagalvės, užtiesalas  ir t.t. Patartina naudoti tą patį raštą arba bent rašto segmentus kurie sujungtu visus nėrinius ir sukurtų bendrą vaizdą. Jei naudosite lininius siūlus, savo gaminius galite paįvairinti ir paprasta lino medžiaga.

Reklama

Atėjus rudeniui, žvarbiam orui ir vėjui švilpaujant už lango, kai norisi apsigaubti šilta skara, jūs galite pakeisti savo nėrinius į šiltas megztas interjero detales. Labiausiai tiktų mezginiai iš storų, šiltų siūlų, išpuošti stambiais raštais.

Šie mezginiai į jūsų namuose sukurs šilumos ir jaukumo pojūtį ir bus puiki proga “aprengti” namus žiemai.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *