Megztų gėlių užuolaidėlė virš lango

Puiki užuolaidėlė virš lango. Šilta ir linksma pusinė užuolaidžiukė, puošianti langą. Megztos gėlytės, kaip saulėta diena. Ir saulių lyg jau nebeviena, bet daugybė aplipusių lango pakraščius ir karnyzą, skleidžiančių savo šiltus spindulius į šalis ir verčiančių lūpų kampučius kilti aukštyn. Ir širdžiai atsiverti.

Tais momentais pagalvoji, o ko vertas tas, brangusis dizainas? Kartais, brangus ne širdžiai, bet kišenei?

Reklama

Ar aukštasis dizainas? Kartais šaltas ir baltas lyg ledas, ar gašlus ir juodesnis už suodžius.

Panašu, kad kiekvienas meno kūrinys yra orientuotas ir spaudinėja skirtingus mūsų meno suvokimo fortepijono klavišus ar virpina vis kitas mūsų emocinio smuikelio stygas.

Vakar buvo gražu – juoda balta interjere, šiandien – saulėta užuolaidėlė.. Gal tai kaip gyvenimo nuotaikos – ašaros, liūdesys, baimė, džiaugsmas. Ar dangus ryte: nematomas rūke, pilkai niūrus lietuje ar žydrėjantis ir virstantis geltona saule vidury dienos.

Jei jums patinka gėlės ir mielas, šiltas stilius namuose – puiki užuolaidėlė iš įvairiaspalvių megztų gėlių langui papuošti. Ir jeigu Jūs esate linksmos ir linksmi, tai tikrai įdomus projektas papuošti savo langui: virtuvėje, vaikų kambaryje ar kur tik dar sugalvosite.

megztos geles uzuolaideles

once upon a pink moon

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *