Vienos užuolaidos ant langų namuose

Lined-Curtains-design-ideas-2012-5Užuolaidos gali lengvai atspindėti jūsų kuriamo namų interjero nuotaiką. Jos sukuria jaukumą namuose ir yra reikalingos ne vien dėl grožio, bet kartais ir nuo saulutės ar mėnulio pasislėpti. Sunkoka būtų paneigti, kad jos yra tikros namų karalienės, juk retokai rastumėte kambarį, kuriame jų nebūtų. Nors yra ir nemėgstančių, kai natūralią šviesą kas nors prislopina ar uždengia. Mūsų šios dienos idėja būtų tarpinė: langai ir uždengti, ir ne.
Mes esame įpratę ant langų kabinti dviejų rūšių užuolaidas, taip vadinamas – dienines ir naktines. Dieninės, puikiai žinote, yra permatomos ir šviesios, kad neužgožtų dienos šviesos. Naktinės sunkesnės ir tamsesnės, kad leistų ir padėtų mums pailsėti bei puikiai išsimiegoti. Yra ir kiti būdai, kaip kabinti užuolaidas ant langų. Galbūt pagalvosite, kad užuolaidų stilius, apie kurį šiek tiek pakalbėsime šiame straipsnyje, yra būdingas ir tiks tik nuosaviems namams, – tai netiesa. Tai puikiai tiks ir mažiems ar vidutinio dydžio butams. Didesniems ir mažesniems kambariams su įvairaus dydžio langais ar stiklinėmis durims.Orbital

Pagrindinė idėja yra – langų papuošimas, natūralios šviesos neuždengimas ir tuo pačiu užuolaidų ant langų turėjimas. Naudojame tik vienas užuolaidasVancouver_Eyelet_Curtains_by_Curtina[2]

Reklama
Mums nereikia dieninių užuolaidų, jeigu matome puikų vaizdą pro langą ar nebijome savo kambario erdvės atverti viešumai. Jeigu vaizdas pabodo ar reikia privatumo, pavyzdžiui, norime eiti pamiegoti popiečio miego – langą uždengiame užuolaida. Pliusai aiškūs – nebereikės kabinti užuolaidų keliais sluoksniais: pirma dieninių, po to – naktinių. Be to, tai gana novatoriška, modernu ir tuo pačiu paprasta bei praktiška. O dabar, jeigu susidomėjote tokia idėja, išsirinkime, kokios užuolaidos jums galėtų tikti.

Jeigu gyenate naujos statybos name ar bute, turbūt turite keletą per visą sieną (nuo grindų iki lubų) įrengtų langų ir per juos matote vidinį kiemą ar, kad ir gatvę. Tuomet galite kabinti užuolaidas ir surišti jas specialiomis stilizuotomis juostelėmis ar raišteliais, kurie arba pridedami prie užuolaidų, arba galite pirkti atskirai ir derinti prie išsirinktų užuolaidų.

fresh-bay-window-treatment-garden

Reklama

Jeigu užuolaidos dengia duris, jos gali būti pusiau uždengtos, tai atrodys jaukiai, šiuolaikiškai ir laisvai. Pro durų stiklus matysite, kas vyksta lauke, tuo pačiu turėsite privatumo pojūtį. 

Curtain-Design2

Vakarais galėsite lengvai jas uždengti. Jei švies saulė, o svetainėje žiūrėsite filmą, – taip pat galėsite uždengti. Esmė tokia – kad durys nėra langai, kurie visuomet turėtų būti atidengti, todėl siūlomas variantas, būtų ir gražus, ir patogus.

5c

Reklama

Gyvenantys senesnės statybos namuose ar butuose, tokiu būdu surištas užuolaidas gali kabinti ir ant mažesnio lango, kuris galbūt yra tik vienas kambaryje ir už jo nėra stebuklingo vaizdo. Surištos užuolaidos paprasčiausiai gana patogu. Jos atrodys gražiai ir bus praktiškos – užsidengsite tik tas namų vietas, kurias norėsite ir kada norėsite.

d9166__new-living-room-curtains-designs-ideas-2011-13

Langas, kuris yra tokioje vietoje, kur dažnai būnate ir atveria nuostabų vaizdą į sodą su įvairiausiais augalais ar vidaus kiemą pilną mielų smulkmenų, gali būti tarsi paveikslas „įrėmintas“ užuolaidomis. Užuolaidos gali būti, kaip graži namų detalė, kuri tuo pačiu metu puošia langą ir padeda išryškinti lauko vaizdą.

Beautiful-Floral-Themed-Curtain-Design

Pasiūlyti sprendimai turėtų būti pritaikyti pagal esamą ar būsimą būsto spalvinę ir stilistinę tematiką.

casa cream_000

Reklama

Green-curtains

3c

Kurkite tokius namus, kuriuose viskas būtų vientisa ir suderinta. Ir patikėkite, užuolaidos gali būti svarbi ar net viena iš svarbiausių interjero aksesuarų namuose.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *