Lovos su puikiais užvalkalais, pagalvėmis miegamuosiuose

“Pasižvalgius po patalynės šalį” – toks buvo pradinis straipsnelio pavadinimas, bet kadangi netyčia galime atsidurti puslapyje apie geografiją ar astronomiją (aišku ne kitur kur ir atsirasime, šiuos žodžius įrašę pirmoje pastraipoje, bet..) Taigi, straipsnelis apie lovas ir patalynę namuose.

Būna tokių ankstyvų rytų ar vėlyvų popiečių, kada atrodo, kad nesikeltum iš lovos visą dieną ar visą savaitę. Grįžus iš darbo ar vakarėlio, kartais nėra kada ar jokio noro, net batus nusispirti ir visu kūnu sklendi į lovą. Dieną, dar galima pakristi kur ant sofos svetainėje ir atpalaiduoti streso ir nuovargio išsunktą kūną ir protą. Ar patogiai įsitaisius ant minkšto fotelio, sugrįžti iš minčių realijos – į kambarį ir ant fotelio – bei suprasti, kad visa tai buvo tik fantazija. Tad, jei esate pavargę nuo darbo ar vakarėlio, nuo streso ar bergždžių svajonių, – tikrai norisi pailsėti. Paprastai, artimiausias kelias ir geriausias maršrutas, – eiti į savo miegamąjį. Iš tiesų, miegamasis yra privatus kambarys, kuris yra naudojamas namuose – kam tik norite ir kada tik norite, ypač jei turite atskirą kambarį. Tačiau miegamasis namuose dažniausiai yra skiriamas poilsiui ar miegui.

melsvos, gelsvos geles, patalyne, lova

Norint tinkamai pailsėti, lova miegamojo kambaryje turėtų būti patogi. Užtenka skausmų ir stresų kasdieniame gyvenime, tai yra daugiau ar mažiau saulės apšviestoje gyvenimo pusėje. Tad norėtųsi, kad po nakties miego savo lovoje, neįgautume nugaros skausmo ar pabustume geresnėje nuotaikoje, nei nuėjome miegoti. Taigi, lova turi būti patogi – ne minkšta ar kieta, bet patogi. Galbūt vienam patogi yra kieta, kaip lenta, kitai – minkštučiai patalai gali atrodyti kietoki. Miegant paprastai norisi, kad būtų pakankamai šilta ar vėsu – tinkama kambario temperatūra. Gerai būtų, kad jau, vos atsigulus, nosis iki skausmo neišsausėtų ar nereikėtų savo kūnu džiovinti drėgnos patalynės. Na gal taip nebūna ir tai tik praeities prisiminimai – kai kas juos dar išsaugojo, kai kas išmetė iš atminties, kaip obuolio graužtuką į šiukšlių dėžę, kai kas jų niekada neturėjo. Ar tai būtų, praeitimi kalbinantys, jaukūs miegamieji ar ištaigingi miegamieji kambariai, naujuose ir gražiuose namuose, – kuriuose iš jų beleistumėte savo vakarus, naktis ar rytus, bet kuriuose iš jų neapseisite be lovos patalynės – šiltos ir minkštos, jaukios ar gražios patalynės.

Reklama

raudonos,geletos pagalveles, patalyne, lova

Patalynės sudedamosios dalys yra kaip ir tarpusavyje susiskirsčiusios savo darbais miegamąjame ar lovoje. Vienos yra darbininkės, jos suteikia mums minkštumą ir šilumą – tai pagalvės ir antklodės. Kitos yra gražuolės – tarnautojos, tai paklodės, antklodžių ir pagalvių užvalkalai. Patalynės gražiosios dalys yra lovos aksesuarai, suteikiantys lovai savitumo, išraiškos, padeda lovai tapti jaukesniu ir gražesniu baldu miegamąjame. Ar paprasčiausiai stengiasi, kad savo raštais ir piešiniais pakeltų mūsų nuotaiką vakare ar ryte. Kaip jau aptarėme, įvilktų į gražuolius užvalkalus, antklodžių – darbininkų pagrindinė funkcija yra padėti greičiau mums sušilti, užmigti bei padėti išlaikyti kūnui šilumą, kol kūnas ilsėsis ar mes keliausime po sapnų pasaulį.

raudonos aguonos, balta spalva, patalyne, miegamasis

Reklama

Antklodėms ir pagalvėms minkštas ir šiltas formas suteikia natūralių pūkų, plunksnų ar sintetiniai užpildai. Šiuolaikiniai antklodžių užvalkalai yra pagaminti iš įvairiausių audinių: storesnių ir plonesnių, šiurkštesnių ir minkštesnių. Antklodžių užvalkalų dekoras taip pat yra pats įvairiausias: gėlės, paukščiukai, žvėreliai, taškeliai, juostelės, brūkšniai ir kt..

raudonos aguonos, zali koteliai, balta spalva, patalyne, miegamasis

Pasitelkus dar vieną palyginimą, – antklodžių, pagalvių užvalkalai, paklodės, galima sakyti, yra lovos rūbai. Kai kuriuose namuose mes šiuos lovos rūbelius sulankstome ir sudedame į spintą. Kituose – tingiai paliekame ilsėtis ant lovos. Jei tai puikūs ir mieli užvalkalai, pagalvėlės, gražios paklodės – tai gali tapti puikiu miegamojo dekoro elementu.

dryzuota, balta pilka, raudona, patalyne, miegamasis

Jei pastebėjote, mes jau ties estetika – pradėjome nuo pavargusio kūno, neturinčio jėgų ir griūvančio lovon, net nenusimetant palto nuo pečių ar suskleidžiant skėčio nuo lietaus, ir štai jau – gražioji patalynė. Linkime, kad taip pat lengvai ir greitai galėtumėte pereiti nuo sunkesnės iki šiltesnės bei linksmesnės nuotaikos ir gyvenime.

balta, kareiviska spalva, patalyne, miegamasis

Reklama

Paprastai, antklodžių užvalkalai yra parduodami viename įpakavime su paklodėmis ir pagalvių užvalkalais. Jūs galite rasti tai artimesnėse ar tolimesnėse nuo savo namų parduotuvėse.

Gero poilsio, miego, sapnų bei gražių patalynių!

leopardo kailio spalvos antklode, lova

Įkvėpimui keletas miegamųjų nuotraukų su puikiais užvalkalais, pagalvėlėmis!

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *