Kur ieškoti kokybiškų roletų langams?

Kuo skiriasi roletai ir žaliuzės? Pagrindinis skirtumas yra medžiagoje. Roletai dažniausiai gaminami iš medžio, metalo ar kompozito, todėl atrodo kietesni, atspalviai yra pagaminti iš audinio, todėl patalpoms suteikiamas švelnesnis pojūtis.

Į ką reikia atsižvelgti perkant žaliuzes ir žaliuzes

Reklama

Šviesa ir privatumas: nuspręskite, ar norite, kad jūsų kambarys būtų šviesus ir erdvus, ar labiau „užsagstytas“ ir jaukus. Roletai pakreipiami, kad saulė patektų arba nepatektų; kai jie uždaryti, prarandate šviesą. Atspalviuose yra audinių variantų, kurie patamsina patalpą arba filtruoja šviesą, todėl galite geriau valdyti ryškumą. Tačiau, nebent pasirenkate pačius skaidriausius, juos reikia pakelti, kad į vidų patektų šviesa, arba žemyn, kad atgrasytų nerimą keliančius kaimynus.

Jūsų biudžetas: įrengiate tik vieną langą ar visą namą? Galite apsvarstyti galimybę išleisti daugiau tam tikriems langams, o kitiems sumažinti. Langų apmušalai kainuoja pagal dydį, todėl tikėkitės, kad didesnės procedūros kainuos daugiau. Pasirinktiniai dydžiai ir specialūs audiniai, modeliai ir funkcijos taip pat padidina kainą.

Valymas: Žaliuzių nereikia profesionaliai valyti, tačiau jos gali būti dulkių magnetai. Kad būtų lengviau nuvalyti dulkes, naudokite sandariklio laikiklį. Tekstūrinių audinių ir pynimų atspalviai geriau paslepia nešvarumus, tačiau šešėlių valymas yra sudėtingesnis – galite lengvai išsiurbti ir valyti taškiniu būdu, bet didesnį netvarką geriausia palikti profesionalams.

Jūsų dekoravimo stilius: oficialus ar atsitiktinis, patogus ar prašmatnus? Ryškios spalvos gali būti linksmos arba dramatiškos. Subtilūs atspalviai puikiai tiks neutraliomis, žemiškomis spalvomis dekoruotam kambariui.

                 Žaliuzės yra geriausios, jei norite pakreipiamų lentjuosčių, kurias galima reguliuoti taip, kad saulė šviestų, arba ne. Jie siūlo gražų, švariai atrodantį individualų pritaikymą ir daug privatumo. Žaliuzių kainos paprastai kyla tokia tvarka: vinilo, aliuminio, dirbtinės medienos (arba tekstūruoto vinilo) ir medžio. Nereikia dėti žaliuzių iki pusės stiebo, kad prasiskverbtų šviesa, kaip tai darote su žaliuzėmis – visą lango stiklą visada galima uždengti, kad vaizdas būtų išbaigtas, net ir atidarius lentjuostes. Patogus vonios kambariuose ir miegamuosiuose, nes žaliuzes galite palikti žemyn, kad būtų privatumas, bet prireikus pakoreguoti šviesą. Trūkumas yra tas, kad žaliuzės paprastai reikalauja daugiau įsipareigojimo palaikyti švarą, nes juostos pritraukia dulkes ir nešvarumus. Daugiau informacijos rasite dextera.lt.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *