Ar mini rekuperatorius pagerins namų mikroklimatą?

Visi žinome, kad oras, kuriuo kvėpuojame, gali labai paveikti mūsų bendrą sveikatą. Deja, niekas nesiskundžia prislėgtu, sausu ar pernelyg drėgnu patalpų oru, dėl kurio gali atsirasti nemiga, galvos skausmai ir kiti prastos sveikatos simptomai.

Ką turėčiau daryti? Kaip įkvėpti gryno oro?

Išeitis tokia – mini rekuperacija.

Reklama

Kaip ji gali padėti? Kur galima įdiegti? Ar tai brangu?

Namams24.lt tikrai atsakys į visus šiuos dažnai užduodamus klausimus.

Kodėl jums reikalingas mini rekuperatorius?

Mini rekuperatoriai dar vadinami sieniniais šilumokaičiais, nes montuojami ant sienos.

Nors mini rekuperatoriaus montavimas nesudėtingas, darbus geriausia patikėti ekspertui, kuris patars, kur pakabinti mikro šilumokaitį ir padės kokybiškai pakabinti. Svarbu pažymėti, kad mažo šilumokaičio montavimo darbai yra paprastesni ir lengvesni nei kitų šilumokaičių sistemų, nes nereikia vedžioti vamzdžių po namus.

Kodėl jums reikalingas mini rekuperatorius?

Pagrindinė jo funkcija yra tiekti gryną orą ir pašalinti blogą orą. Be to, mini rekuperatoriai ne tik gaivina orą, bet ir pašalina drėgmės perteklių bei užtikrina, kad patalpoje būtų reikiamas deguonies kiekis. Taip pat nedidelė reabilitacija yra vienas veiksmingiausių kovos su pelėsiu ar grybeliu būdų.

Svarbu pabrėžti, kad visos šios mini rekuperatoriaus atliekamos užduotys yra labai naudingos mūsų sveikatai ir būtinos mūsų gerovei. Juk tiesa ta, kad esant sausam ar per drėgnam patalpų orui, gali pasidaryti sunku susikaupti, atsirasti galvos skausmai, energijos trūkumas, vangumas. Todėl visos šios problemos turėtų būti sprendžiamos užtikrinant patalpų oro kokybę ir gaivumą, o čia padeda mini rekuperatoriai. 

Kur galima juos įrengti?

Rekuperatoriai yra paprasti įrenginiai, dėl to juos montuokite ten, kur tik norite pagerinti oro kokybę. Dažniausiai montuojami: butuose, privačiuose namuose, vilose, biuruose, mokyklų klasėse, vaikų darželiuose ir kitose vietose. Geriausia, kad net patalpose, kuriose neseniai buvo atliktas remontas, galite sumontuoti mini rekuperatorių nesijaudindami, kad sienose neliktų žymių ar įtrūkimų.

Pažymėtina, kad gyventojams, renovuojantiems daugiabučius ar kitus renovuojamus namus, dažniausiai rekomenduojami mini rekuperacijos prietaisai. Taip yra todėl, kad renovuoti būstai tampa sandaresni ir mažiau cirkuliuoja oras, todėl tokiose patalpose reikalingas nuolatinis vėdinimas, o mini rekuperatorius tai daro puikiai. Taip pat senuose ir naujuose pastatuose, kur įrengti centrinę vėdinimo sistemą yra pernelyg brangu, maži šilumokaičiai yra geriausias sprendimas. Kokios yra mini rekuperatorių kainos ir kitą informaciją rasite svetainės puslapiuose..

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *