Karnizai iš medžio šakų

Dažniausiai net nenumanome kaip mūsų namų interjerą gali pakeisti kelios mielos detalės, tačiau tik įkomponavę jas išties nustembame kaip paprasta padidinti namų jaukumą. Žvelgiant į visą svetainės ar kambario interjerą, atrodo svarbiausi yra baldai, bendra kambario spalva, o tik paskui detalės, tačiau kaikurie žmonės, atsikraustę į visai naujus namus, kambarius pradeda įrenginėti nuo smulkesnių detalių, kurios jiems padiktuoja viso kambario ar net buto interjerą. Teko girdėti, kad kambarys pradedamas įrenginėti nuo jam parinktų užuolaidų ir žinoma karnizų. Dažniausiai užuolaidas ir karnizus renkamės prekybos centruose, kuriuose pasirinkimas yra milžiniškas, tačiau tai dar nereiškia, kad visada lengva išsirinkti. Kartais norisi tiesiog paprastumo ir originalumo, tada reikia pasitelkti vaizduotę. Norėdami sugalvoti ką nors originalaus, idėjų semiamės internete, knygose arba lankomės pas draugus, kurie nestokoja patarimų, tačiau kartais reikia atsisukti į gamtą, kad ir kaip keistai tai skambėtų, nes šiuo atveju ji geras patarėjas. Žinoma, iš jau apdirbto medžio ar ivairiausių šakelių ir pagaliukų galima pasidaryti daug ką ir vėliau labai sėkmingai įkomponuoti juos mūsų interjere, – įvairių spalvų šakeles sudėti į vazą, iš šakelių ką nors gražaus nupinti, tačiau jeigu ir to maža ir norite dar daugiau gamtos namuose, pasidarykite rankų darbo karnizus iš medžio šakų! Turbūt tokio interjero sprendimo nesitikėjote, bet neabejokite – rezultatu liksite patenkinti.

Tikriausiai gamtoje tenka būti vis dažniau, todėl gražių šakų nesunkiai surasite. Žinoma, kad pasiektumėte kuo gražesnį rezultatą, pirma turėtumėte pagalvoti kokios tiksliai šakos ieškosite ir kaip ji turėtų atrodyti pakabinta. Šis sprendimas padės jums sutaupyti pinigų, taip pat nustebinsite savo namų svečius originalumu ir žinoma, namuose jausite natūralaus medžio kvapą. Taigi, pradedame darbą!

Mums reikės:

Reklama
  • Medžio šakos, tinkančios pagal ilgį ir norimą plotį jūsų langui
  • Dviejų karnizo laikiklių
  • Prietaisų karnizų laikikliams pritaisyti prie sienos (pagal jūsų namų sieną – vinių, gražto ar kt.)

Darbo eiga:

Paimame karnizų laikiklius ir atitinkamai medžio šakos ir lango ilgiui, lygiai pritaisome juos prie sienos. Jeigu į jūsų sieną galima įkalti vinukus, tada galite karnizo laikiklius tiesiog įkalti, jeigu jūsų siena betoninė, žinoma reikės gražto, tačiau tada jums liks tik pasirūpinti šaka, o visa kita, manau, darys stipriosios lyties atstovai. Šiaip ar taip, jeigu užuolaidas kabinate jau ne pirmą kartą, tada karnizo laikiklius jau turėsite, reikės tik ant jų uždėti mūsų karnizą – medžio šaką.

Kadangi fantazija neribota, galite vietoj karnizų laikiklių naudoti ir ne pirktinius ar jau senus karnizus, o kitas, trumpesnes šakeles, kurios galėtų laikyti medžio karnizą.

Šaka gali būti netiesi ir net smarkiai išsišakojusi, taip pat galite ją nuspalvinti pagal savo kambario spalvą, sendinti su dekupažo priemonėmis ar kt.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *