Kalėdinių dekoracijų Top 5 idėjos 2018 metams

Namų puošimas šventiniu laikotarpiu yra vienas maloniausių užsiėmimų ─ šiai veiklai negailime nei savo laiko, nei pastangų, todėl visuomet norisi išbandyti naujas dekoracijas ir jų pritaikymo būdus. Ieškant naujų idėjų, pravartu atsižvelgti į vyraujančias tendencijas, kurios kiekvienais metais šiek tiek kinta. Be kokių kalėdinių papuošimų neapsieisime šiemet?

idejos namu jaukumui

Reklama
  1. Kalėdinės eglutės. Net nekyla abejonių, jog Kalėdų eglutė yra pati svarbiausia puošmena, be kurios sunku būtų įsivaizduoti bet kokias šventines dekoracijas. Šiais metais nesuklysite pasirinkę klasikinės išvaizdos dirbtinę žaliaskarę ─ toks natūralumas įneš į Jūsų namus miško dvelksmo, todėl šiek tiek pasistengę sukursite magišką šventinį interjerą. Ieškantiems įdomesnių dekoracijų, tiks ir sidabrinė eglė: per Kalėdas ne visuomet turime galimybę mėgautis sniegu, tad toks variantas bent jau namuose leis pajausti žiemišką dvasią.
  2. Advento vainikas. Kalėdiniai vainikai yra vieni pagrindinių šventinių simbolių, todėl bent vieną tokią puošmeną ir šiais metais vertėtų turėti savo namuose. Jei norisi, kad šventiška nuotaika užplūstų vos tik užėjus į namus, pakabinkite vainiką ant lauko durų ─ tuomet visi pastebės, jog jau gyvenate kalėdiniu ritmu.

Šias puošmenas taip pat galima pakabinti ant lango ar padėti ant stalo, todėl įkomponuoti jas į bendrą interjerą tikrai nebus sudėtinga. Kalėdų vainikai parduodami įvairiose parduotuvėse, tačiau jei norisi daugiau originalumo, juos galima papildomai papuošti ir patiems ─ nevaržykite savo kūrybiškumo!

  1. Kalėdinės girliandos. Šios puošmenos gali būti pritaikomos pačiais įvairiausiais būdais, todėl tik nuo Jūsų pačių priklausys, kaip šiais metais jas pateiksite. Itin populiaru jomis papuošti šventinę eglę, tačiau taip pat kalėdines lemputes galite panaudoti ir langų ar namo puošybai.

Sukurkite žaismingus ornamentus, kalėdinius simbolius, padėkite jas prie šeimos nuotraukų koliažo ar apvyniokite aplink stalo dekoracijas ─ net patys nustebsite, kiek daug idėjų pavyks įgyvendinti. Dar daugiau originalių papuošimo būdų rasite puslapyje Kaledos.lt.

  1. Kalėdinės dekoracijos iš popieriaus. Kalėdiniai karpiniai ant lango ar sienos yra itin žavus ir nebrangus būdas ieškantiems originalesnių šventinių papuošimų. Šias kalėdines dekoracijas galite nusipirkti arba pasidaryti patys ─ antrasis variantas ypač populiarus tuomet, jei šeimoje yra mažesnių vaikų.

Drauge karpydami dailias snaiges ar kitus kalėdinius simbolius, smagiai praleisite laiką, o galutinis rezultatas visą šventinį laikotarpį maloniai glostys širdį. Jei turite šiek tiek daugiau laisvo laiko ir norite jį išnaudoti prasmingai, pamėginkite patys pasidaryti tokias namų puošmenas!

  1. Advento žvakės. Jaukumu ir ramybe spinduliuojančios kalėdinės žvakės yra privalomas šventinis atributas ─ tik su jų pagalba galima sukurti atpalaiduojančią ir šventišką namų atmosferą. Šios puošmenos išsiskiria itin gausiu pasirinkimu, todėl patys galėsite nuspręsti, koks variantas labiausiai derės prie kitų jų pasirinktų puošmenų. Šventiniai simboliai, žaviai papuoštos kalėdinės žvakidės, spalvą keičiančios dekoratyvinės žvakės ar ypatingai saugūs LED sprendimai ─ tai tik kelios idėjos, kurios tiesiog prašosi būti išbandytos!

Pritaikę šias idėjas savo namams, sukursite ypatingą šventinę atmosferą. Visgi, nepamirškite, jog galutinis rezultatas akį džiugins tik tuomet, jei visas detales kruopščiai derinsite tarpusavyje ─ pasistenkite išlaikyti vientisą ir harmoningą stilių!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *