Aksesuarai vonios kambariui, padedantys sukurti jaukumą

Vonios kambarys yra ta vieta, kurioje labiausiai norisi ramybės ir jaukumo, todėl siekiant išplėtoti tokią aplinką, tenka paplušėti puoselėjant interjerą. Tuomet ypač pasitarnauja vonios aksesuarai ─ jei sumaniai juos panaudosite, į šį kambarį visuomet bus malonu sugrįžti. Tad jei ketinate puoselėti jaukumu alsuojančią aplinką, turėtumėte įtraukti šiuos aksesuarus!

vonios aksesuarai

Vonios lentynos

Bet kuris kambarys atrodo jaukus tuomet, kai nesunku pastebėti, jog juo yra naudojamasi: kitaip tariant, nestinga tai erdvei pritaikytų daiktų. Visgi, tam, kad pavyktų išvengti chaoso, pageidautina, kad kiekvienas iš jų turėtų konkrečią savo vietą: jei sudėsite visus reikmenis ant vonios lentynos, išlaikysite ir tvarką, ir žavų interjerą. Ypatingai jaukiai atrodo vonios lentynėlė su medžio apdaila, tačiau priklausomai nuo puoselėjamo stiliaus galima rinktis ir bet kurį kitą variantą.

Reklama

Veidrodėliai

Vonios veidrodžiai, be esminės savo paskirties, taip pat prisideda prie didesnės erdvės iliuzijos kūrimo ir neabejotinai prideda šiai patalpai jaukumo ─ kuo jų daugiau, tuo kambarys atrodo jaukesnis. Tad jeigu pagrindiniu veidrodžiu jau pasirūpinote, papildomai galite įtraukti ir vieną (ar net kelis) mažesnius kosmetinius veidrodėlius: jie ne tik pagyvins erdvę, bet ir pradžiugins savo funkcionalumu.

Vonios kėdutės

Dažniausiai šie vonios baldai siejami su komfortu ir galimybe patogiai atlikti kasdienes procedūras, tačiau iš tiesų kėdutes galite pritaikyti ir kaip žavų vonios kambario aksesuarą ─ ypač tuomet, jei nereikia skaičiuoti kiekvieno patalpos centimetro. Pasirinkite prie kitų elementų derantį dizainą ir suraskite vonios kėdutei pastovią vietą: taip kambarys primins nedidelį SPA centrą ir iš tiesų leis visapusiškai atsipalaiduoti. Jaukumas tokioje erdvėje bus garantuotas!

Talpi rankšluosčių kabykla

Šilti, minkšti rankšluosčiai jau savaime asocijuojasi su jaukumu, tačiau jei pasirūpinsite ir dailia jų kabykla, dar labiau sustiprinsite šį įspūdį. Dailiai turėtų atrodyti laisvai pastatomos, didesnės ir įdomesnės rankšluosčių kabyklos, tačiau jei vietą tenka taupyti, galite apsiriboti ir stilingais rankšluosčių kabliukais ─ juk žavus interjeras susideda iš smulkių detalių. Tiek šiuos, tiek kitus vonios kambario aksesuarus galite nusipirkti Arsan.lt el. parduotuvėje.

Žavi vaza su gėlėmis

Gamtos spalvos bet kokiai erdvei prideda jaukumo, todėl jei manote, kad tokių elementų Jūsų vonios kambaryje trūksta, galite pasirūpinti dirbtinių ar gyvų gėlių kompozicija. Joms laikyti puikiai tiks elegantiška, tačiau pernelyg į akis nekrentanti vaza ─ tuomet visas dėmesys bus nukreiptas į ramybe spinduliuojančius augalus. Tokia idėja vonios kambaryje plėtojama pakankamai retai, tad tikėtina, kad Jūsų interjeras sulauks ir aplinkinių susižavėjimo.

Vientiso stiliaus pagrindiniai vonios reikmenys

Vonios kambarys neįsivaizduojamas be tokių aksesuarų kaip muilinės, skysto muilo dozatoriai, stiklinaitės ar WC reikmenys ─ jei visus šiuos atributus suderinsite tarpusavyje, jie taip pat bendram interjerui pridės jaukumo. Rinkitės švelnesnes, šiltas spalvas, pažaiskite su skirtingais atspalviais ir visi šie vonios reikmenys lengvai įsilies į bet kokį Jūsų puoselėjamą interjerą!

Pritaikę visus šiuos aksesuarus ir pasitelkę pagrindinius jų derinimo patarimus, lengvai sukursite jaukų vonios kambarį. Malonios emocijos užplūs kaskart jame apsilankius ─ dėl tokių pojūčių tikrai verta šiek tiek pasistengti!

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *