Kaip panaudoti kartonines kiaušinių dėžutes

Vaikams visada smagu važinėti mašinėlėmis ir tam jūs puikiai galite panaudoti kartonines kiaušinių dėžutes. Išradingai panaudoję bet kokią kiaušinių įpakavimo dėžutę galite sukonstruoti nuostabų žaisliuką kartu su savo vaiku. Jei norite pasigaminti mūsų modelį, jums reikės dviejų kartoninių kiaušinių dėžučių. Pirma, reikės iškirpti liukus dėžutės viršuje . Dėžutės viduje gali apsigyventi smulkūs jūsų vaiko žaisliukai su įranga. Nudažykite dėžutę jums patinkančia spalva. Kitą dėžutę panaudokite darydami papildomas dalis: apšvietimo, apsaugos detales. Priklijuokite jas klijais. Ir štai jūsų vaikui kūrybiškas žaisliukas, su kuriuo jis pasiruošęs ginti pasaulį (na bent jau virtuvę )

 Kartonines kiaušinių dėžutes taip pat galite panaudoti sukurdami savo vaikui Šv. Velykų kalendorių. Praturtinkite šventę laukimu ir mažomis smagiomis staigmenėlėmis. Likus 10 dienų iki Šv. Velykų leiskite savo vaikui atidaryti po vieną dėžutės dalį ir surasti ten mažą siurprizą. Mes siūlome nukirpti viršutinę dėžutės dalį, nuspalvinti ją, į kiekvieną kiaušinio vietą įdėti įpakuotą mažą dovanėlę (žaisliuką, saldainuką, “laimės akmenuką” ar šiaip kokį širdžiai mielą niekutį), tam galite panaudoti dovanų pakavimo popieriaus likučius. Užklijuokite siurprizų viršus skirtingų spalvų spalvoto popieriaus lapeliais. Šv. Velykų Jūsų mažyliui laukti bus daug smagiau!!!

Reklama

Smagu laukti ne tik Šv.Velykų, bet ir pavasario.  Papuošti savo stalą žaluma išties paprasta.

Iš pradžių sumaišykite ¾ puodelio dirvožemio su dviem šaukštais sėklų dubenėlyje. Įpilkite vandens, sumaišykite ir palikite , kad sėklos išbrinktų. Iškirpkite 3 kiaušinių dydžio kartoninės kiaušinių dėžutės dalį, iškarpykite vienodai dėžutės šonus, ant priekinės dalies su markeriu nupieškite smagų veiduką. Atsargiai pripildykite dirvožemio mišinio. Pastatykite savo kūrinį gerai apšviestoje vietoje, žemė nuolat turi būti drėgna. Jums reikės laukti apie savaitę laiko kol žolė sužaliuos . Gražių jums Šv.Velykų ir pavasario!

Šaltinis http://familyfun.go.com

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *