Šv. Velykų žolytė papuoš Jūsų namus

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – Šv.Velykoms  siūlome nepasiduoti pagundai pirkti plastikines velykines dekoracijas. Išties reikia labai nedaug pastangų, kad jūsų namai prisipildytų pavasario spalvų ir džiaugsmo. Labiausiai pavasarį primins žaliuojanti velykinė žolytė ant jūsų stalo.  Ja reikėtų pasirūpinti iš anksto. Priklausomai nuo žolės rūšies( jos galite įsigyti didžiuosiuose prekybos centruose ar specializuotose sėklų parduotuvėse, taip pat tinka ir paukšteliams skirtos sėklos kurių rasite zoo prekėse) jos suags per 10-20 dienų. Geriau pasodinti žolytę anksčiau, nes jei ji suaugs per anksti, galėsite ją pakirpti ir ji atžels dar vešlesnė. Jei namuose yra vaikų, tai Velykinės žolytės auginimas taps tikru džiaugsmu, nes ji labai gražiai ir greitai auga,  taip pat padeda ugdyti vaiko dėmesingumą.

Sodinti sėklas reikia labai negiliai  maždaug 1 cm gylyje galima ir neužberti žemėmis, laikyti šiltoje, saulėtoje vietoje ir būtinai drėkinti, kad sėklos neišdžiūtų. Sėti galima į vazonėlį, tuščią kiaušinio ar kokoso kevalą, keramikinį ar stiklinį indą. Sodinant į kiaušinio kevalą jį galima išpaišyti linksmais veideliais. Taip pat sėklas galima daiginti vatoje ar vilnoje. Pradžioje, kol sėklos sudygs norint išlaikyti dirvožemio drėgnumą žemę galima pridengti plastikiniu maišeliu.

Galite užsiauginti žolytės savo namų papuošimui, o taip pat ir artimiesiems, draugams, kolegoms, vaikams įduoti į darželį ne tik margintą kiaušinį, bet ir stiklinaitę perrišta gražia juostele su jų pačių puoselėta ir užauginta žolyte. Štai keletas idėjų kaip ši paprasta Velykų žolytė gali tapti Jūsų namų puošmena.

Reklama

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *