Feng shui – vonios kambarys

Vonios kambarys – vieta, kur  jūs nusiplaunate savo emocinius ar fizinius nešvarumus, atsikratote kasdieninių rūpesčių ir atgaivinate kūną. Pagal Feng Shui gyvenimo stilių, sunkumai yra glaudžiai susiję būtent su vonios kambariu, todėl labai svarbu yra tinkamai sureguliuoti vonios aplinką. Štai keletas patarimų, kurie padės jums susikurti puikų vonios kambarį:

 • Tualeto dangtis turi būti uždarytas siekiant namuose išsaugoti teigiamą energiją.
 • Kanalizacijos subėgamuosius vamzdžius taip pat geriau laikyti užkimštus, jei yra tokia galimybė.
 • Auksinė feng shui taisyklė teigia, kad negalima palikti atvirų vonios ar tualeto  kambario durų. Tai daroma siekiant apsisaugoti nuo blogų emocijų.
 • Kiek galima stenkitės  išvengti vandens nutekėjimo problemų, nes tai iššaukia didelius piniginius nuostolius.
 • Vengti vonioje laikyti didelį kiekį rankšluosčių, chalatų, apkrauti jį bereikalingomis užuolaidomis.
 • Medines grindis imituojančios plytelės leis jums pasijusti natūralesnėje aplinkoje, taip pat neįrenkite vonios kambario be langų, nes dienos šviesa taip pat labai svarbi.
 •  Geriausios spalvos Feng Shui tipo vonios kambaryje: balta, juoda, šviesiai mėlyna ar žalia, taip pat  sienas dekoruoti galite augalų motyvais.

Jei norite susikurti tinkamą vonios kambarį, kuris apvalytu jus ne tik fiziškai bet ir dvasiškai laikykitės šių nurodymu ir pasistenkite, kad ir kiti šeimos nariai darytų tą patį.

Reklama

Reklama

3 thoughts on “Feng shui – vonios kambarys”

 1. Kas yra nuotraukose esančių vonių gamintojas? gal galite parašyti vonių pavadinimus?

  1. Informacijos kas yra šių vonių gamintojai ir kokie vonių pavadinimai neturime. Kažką panašaus turėtumete atrasti, apsilankę vonios įranga prekiaujančiose įmonėse, salonuose ar parduotuvėse.

 2. namai pagal feng shui

  Įsirengę namus pagal feng shui greitai pajusite ką reiškia tvarka ir ramybė namuose, kuomet teisingai sklando energija, teisingai sėdite, miegate. Kiekviena detalė yra labai svarbi, tačiau ne kiekvienas susimąsto.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *