Jei gimtadienį rengia draugai

Kartais pasitinkant savo gimtadienį labai norėtųsi, kad šventę jums surengtų kas nors kitas ir tą dieną nereikėtų rūpintis niekuo kitu tik savo gera nuotaika ir nepriekaištinga išvaizda. Ir tai yra visai lengvai įgyvendinama svajonė, ypač jei turite supratingus artimuosius ir gerus, laiko patikrintus draugus, kurie mielai užsiims jūsų šventės organizavimu.

 Taigi, šiuo atveju gimtadienio kaltininkas galės niekuo nesirūpinti, o tik ilsėtis ir linksmintis. Na, o jubiliato artimieji ir draugai turėtų suderinti šventės scenarijų, kuris skirsis nuo įprasto scenarijaus tik tuo, jog vakarėlio metu ne gimtadienio pagrindinis dalyvis linksmins publiką, o susirinkusieji pasirūpins jubiliato gera nuotaika ir nepamirštamais įspūdžiais.

Reklama

 Planuojant draugo šventę, reikia turėti omenyje, kad dovanėlių įteikimas ir šventiniai sveikinimai yra svarbus gimtadienio vakarėlio elementas, todėl šiai vakaro daliai reikia atitinkamai pasiruošti. Būtų šaunu, jei kiekviena artimų žmonių ir draugų dovanėlė, skirta jubiliatui, būtų supakuota į skirtingas spalvotas dėžutes, kurias galima atitinkamai dekoruoti pasitelkiant savo fantaziją, pvz., aprašinėti įvairiais juokingais užrašais ir linkėjimais. Dovanų įteikimo ceramonijoje būtinai dalyvauja visi svečiai, kurie įteikdami savo dovanėlę jubiliatui jį pasveikina ir būtinai pasako originalų komplimentą.

 Gimtadienio šventę rengiantys draugai ir artimieji neapsieis be konkursų ir žaidimų. Kuo tokios linksmybės originalesnės, tuo geriau. Pavyzdžiui, galima surengti balsingiausio dainorėlio konkursą. Pirmiausia šventės dalyviai išsirenka kokią nors romantinę arba tiesiog linksmą dainą ir pradeda dainuoti. Tada jubiliatas po truputį atrenka prasčiausiai dainuojančius svečius, kurie baigia savo solinį numerį. Galiausiai lieka vienas geriausias dainorėlis, kuris apdovanojamas simboliniu prizu ir turi sudainuoti jubiliatui „Laimingų metų“, pritariant visiems vakaro svečiams.

 O tiems, kuriems vis dar kyla abejonių, ar verta švęsti savo gimtadienį, galima drąsiai pasakyti: išnaudokite kiekvieną progą, kad suteiktumėte savo artimiesiems ir draugams džiaugsmo, leiskite jiems bent akimirką  pasijusti laimingais, mylimais ir reikalingais! Jie tikrai to nepamirš ir atsilygins jums tuo pačiu.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *