Gimtadienis: nuo ko pradėti?

Gimimo diena – kiekvienam ypatinga šventė, kuri ateina tik vieną kartą per metus ir primena nerūpestingai prabėgusią vaikystę. Gimtadienio data turėtų būti malonus įvykis kiekvienam žmogui, juk tai reiškia, kad jūs pragyvenote dar vienus nuostabius metus šioje žemėje, kažko naujo išmokote, sužinojote, įgyjote neįkainojamos patirties.

 Tačiau dažnai pasitaiko, kad ilgai laukta gimtadienio šventė liūdina jubiliatą, priverčia prisiminti praėjusią jaunystę ir šaunius gyvenimo laikus. Iš tiesų tai yra labai neteisinga pozicija, nes gimtadienis juk yra džiaugsmo šventė, ir džiaugtis reikia taip, kad savo teigiamomis emocijomis ir gera nuotaika užkrėstumėte aplinkinius, artimuosius ir svečius. Per savo gimtadienį tegul liūdi tik pesimistai, o jūs ta proga surenkite nepamirštamą džiaugsmo šventę!

Reklama

 Siūlome jums būti originaliais ir kiekvieną savo gimtadienį švesti vis kitaip, kad jūsų draugai kaskart būtų maloniai nustebinti, nežinodami, ko gi laukti per kitą jūsų gimtadienį. Nuobodūs ir pernelyg sotūs pasisėdėjimai prie šventinio stalo ir laisvai besiliejančios alkoholio upės jau visiems yra pabodę. Todėl jūsų gimtadienio šventė turėtų būti gerai apgalvota ir suplanuota iš anksto. Gimtadienio scenarijus gali būti pats įvairiausias, tiks bet kas, kas tik šaus jums į galvą. Svarbu, kad šventinis vakarėlis būtų sugalvotas taip, kad visi į gimtadienio šventę pakviesti svečiai galėtų sudalyvauti linksmuose žaidimuose, konkursuose ir scenose.

 Taigi, jums būtina apsispręsti, kur vyks jūsų gimtadienio vakarėlis – namuose, gamtoje prie ežero ar miške, sodyboje ar sodo namelyje, restorane, jachtoje ar laive, vandens parke ir pan. Variantų yra daugybė, šiuo atveju viskas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių. Planuojant šventės scenarijų, reikia išrinkti gimtadienio vakarėlio stilių, pagal kurį toliau bus puošiamos patalpos, parenkama muzika, kostiumai, šou programa, taip pat užkandžiai ir gėrimai.

 Gimtadienio šventė gali prasidėti nuo scenos, kai kiekvienam svečiui yra išdalijami jam skirto personažo sveikinimo žodžiai, kuriais jis kreipiasi į jubiliatą. Tai pakankamai patrauklu ir linksma, ne tik šventės kaltininkui, bet ir vakarėlio svečiams, nes kiekvienas gali išreikšti save puikaus aktoriaus rolėje, pasinerti į vaikystę ir tiesiog šauniai atsipalaiduoti. Šventei įsivažiavus galima surengti varžybas, žaidimus ir konkursus. Nugalėtojams reikėtų įteikti simbolinius prizus.

 Tačiau linksmoji programa neturėtų versti svečių daryti tai, kas jiems nepatinka, kad nepastatyti jų į nepatogią padėtį. Viską reikia pergalvoti taip, kad svečiai patys norėtų dalyvauti žaidimuose ir įvairiose rungtyse, kad jie pamirštų savo rūpesčius ir problemas ir tai, kad jie yra rimti suaugę žmonės, jau visą amžinybę neužsiimantys tokiais vaikiškais žaidimais.

 Štai tokios gimtadienio šventės jos dalyviai ilgai negalės pamiršti, jie dar ilgai prisimins gimtadienio vakarėlyje išgirstus juokus ir tikrai įvertins gerą jubiliato humoro jausmą.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *