Helovynas: žaidimai ir konkursai

Kiekvienos šventės metu ne tik vaikai, bet ir suaugusieji mėgsta pašėlti dalyvaudami įvairiuose konkursuose ir žaidimuose. Helovyno šventė – ypač gera proga susigalvoti įvairių pramogų. Taigi, kokiais žaidimais ir konkursais galėtumėt nuspalvinti šią rudens šventę?

Vaiduoklių medžiotojai. Šis vaikiškas žaidimas žaidžiamas pagal principą šalta-karšta. Vaikus reikia suskirstyti komandomis, o po to kiekviena komanda turi surati paslėptą daiktą. Vietoj žodžių „šalta“ ir „karšta“ galima panaudoti žodžius „baisu“, „baisiau“, „labai baisu“.

„Kruvina“ košė. Šiam žaidimui prireiks didelio indo šaltų virtų makaronų (spagečių), sumaišytų su kečupu. Šioje masėje iš anksto reikia paslėpti mažus daiktus, pvz., raktą, sagą, varžtą ir pan. Žaidimo dalyviai iš makaronų košės turi užrištomis akimis išrankioti paslėptas smulkmenas ir nežiūrėdami, vien tik apčiuopomis pasakyti, kokį randa daiktą. Kiekvienam žaidėjui reikia surasti po tris daiktus. Laimi tas, kuris greičiausiai iš visų suranda ir atspėja visus rastus daiktus.

Reklama

Siaubo filmų scenarijus. Šventės dalyviai gauna korteles su siaubo istorijos pradžia (pvz., „Tamsoje pasigirdo  garsūs žingsniai…“, „Žvakės liepsna tamsoje staiga suvirpėjo…“, „Lauko durys girgždėdamos atsivėrė…“, „Kažkas netikėtai palietė mano petį…“ ir t.t. ), kurią reikia užbaigti per 3 minutes.  Toliau visos kortelės surenkamos ir istorijos užbaigiamos jas papasakojant susirinkusiems. Istorijų kūrimą galima padaryti dar linksmesnį:  pirmojo sakinio pradžia (pas visus vienodai) rašoma puslapio viršuje. Toliau pirmasis žaidėjas užrašo sakinį ir užlenkia lapelį taip, kad užrašyto sakinio negalėtų matyti kitas žaidėjas. Tokiu būdu lapelis perduodamas ratu, kol savo sakinius užrašo visi žaidėjai. Galiausiai užrašyta istorija perskaitoma garsiai visiems dalyviams.

Bleiro raganų projektas. Kiekvienas pakviestas svečias iš anksto sukuria 5 minučių vaizdo klipą su komentarais Helovyno tema. Galima iš buitinės istorijos sukurti paslaptingą siužetą. Vakarėlyje visi vaizdo klipai peržiūrimi ir visuotiniu svečių balsavimu išrenkamas originaliausias. Rungties nugalėtojui skiriamas simbolinis prizas.

Moliūgas ratu. Šis Helovyno vakarėlio žaidimas ypač mėgstamas paauglių ir studentų. Jums prireiks mažo dekoratyvinio moliūgo. Žaidimo dalyviai turi susoti ratu. Galima sustatyti žaidėjus  kas antrą vaikiną ir merginą. Moliūgas įstatomas tarp smakro ir kaklo ir perduodamas stovinčiam iš kairės dalyviui. Rankos tuo tarpu yra už nugaros. Tokiu nelengvu būdu moliūgas keliauja ratu nuo vieno dalyvio prie kito. Tas žaidėjas, kuris pameta moliūgą, iškrenta iš žaidimo. Paskutinis ilgiausiai išlaikęs moliūgą gauna simbolinį prizą.

Reklama

1 thought on “Helovynas: žaidimai ir konkursai”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *