Rudens spalvos jūsų namuose

Ruduo – kartais mes būnam liūdni dėl žvarbaus vėjo, įkyraus lietaus ir labai išsiilgstame saulės šilumos….

Bet tai tik oras ir mūsų nuotaika dažniausiai priklauso tik nuo mūsų nusiteikimo, nuo noro pažvelgti į rudenį kitaip – kaip į pilną auksinių spalvų, šiltų atspalvių, gaivaus krentančio rūko, prinokusių vaisių, uogų, augančių grybų, krentančių lapų metą.  Rudenį anksčiau temsta ir vis daugiau laiko praleidžiame savo namuose, o kad jie būtų jaukesni iš šiltesni siūlome kelias idėjas namams. Jas įgyvendinti gana paprasta, tereikia šiek tiek laiko ir nuostabi rudeninė kompozicija  taps  nepakartojama interjero detale bei papuoš jūsų valgomojo stalą.

Reklama

Rudens kompozicijoms ypatingai tinka šaltalankio, šermukšnio, aronijų šakelės su uogomis. Jas pagyvins dekoratyvinių krūmų šakelės, įvairūs uogienojai, rudeniniai lapai.

Rudeninei kompozicijai taip pat labai tinka žvakės. Jei naudojate intensyvių spalvų kompoziciją siūlome žvakes naudoti švelnių pastelinių atspalvių. Indelį kompozicijai taip pat galite pasigaminti patys,- tam puikiai tiks nedidelis moliūgas. Jam reikia nupjauti viršų, išvalyti moliūgo vidų ir idėti plasmasinį indelį. Ruduo pilnas įvairiausių gėrybių, tereikia šiek tiek kūrybiškumo, fantazijos, išeiti pasivaikščioti po gamtą ir kruopelytę rudens gaivos įsileisti į savo namus.

 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *