Dovanų idėjos moterims Kovo 8 proga

Viena diena per metus yra skirta prisiminti ir pagerbti mums brangias moteris – geriausia tai padaryti jas nustebinant kruopščiai apgalvotomis dovanomis. Visgi, kadangi tai tenka daryti ne vieną kartą per metus, neretai pritrūkstame idėjų, ką padovanoti moterims kovo 8-osios proga. Jei ir Jūs susidūrėte su tokia dilema, apsvarstykite žemiau pateiktas idėjas.

dovanos moters diena kovo 8

Romantiškos smulkmenos

Jei būsimajai dovanos gavėjai puoselėjate šiltus jausmus ir šia proga apie juos norite dar kartą priminti, verta pagalvoti apie romantišką dovanėlę. Tai gali būti miegančios rožės, kiti stabilizuoti augalai, pliušiniai žaislai ar širdelės formos saldumynai. Tiesa, jeigu moteris nėra iš tų, kuri labai žavėtųsi romantiškais gestais, galite paieškoti smagių siurprizų, tokių kaip seksualios prijuostės, originalūs marškinėliai ar kiti damą pralinksminti galintys sprendimai.

Veido ir kūno priežiūros priemonės

Kiekviena moteris daugiau ar mažiau rūpinasi savo išvaizda – parinkę tokią dovaną, dar labiau paskatinsite jas mylėti ir prižiūrėti save. Tai gali būti veido priežiūros priemonės (drėkinamieji veido kremai ar kaukės), kūno šveitikliai ar kiti grožio puoselėjimui skirti produktai. Būtų gerai, jei žinotumėte, koks moters odos tipas – taip dar lengviau išrinksite jai tinkamus produktus. Gamintojai dažnai siūlo įvairius jų rinkinius, tad Jums nereikės galvoti apie tokių dovanų pateikimą.

Reklama

Papuošalai

Tokios idėjos puikiai tinka bet kuriai progai, tad ne išimtis bus ir kovo 8-oji. Papuošalų moterims niekuomet nebūna per daug, tad drąsiai galite išrinkti naują, apyrankę, žiedą, auskarus ar grandinėlę. Tiesa, būtų gerai, jei iš anksto pagalvotumėte, ar atitinkamą aksesuarą damai pavyks pritaikyti prie savo įvaizdžio. Pavyzdžiui, jei ji puoselėja klasikinį stilių, geriausia būtų išrinkti elegancija alsuojančius papuošalus, o jeigu nevengia improvizacijų, galima paieškoti įdomiau atrodančių aksesuarų.

Nauji aksesuarai

Moterims drąsiai galima rinkti ne tik papuošalus – jos mielai savo įvaizdį papildys nauju laikrodžiu, rankine, šalikėliu ar, pavyzdžiui, akiniais nuo saulės. Šiuo atveju ir vėlgi reikės atsižvelgti į jos kuriamą stilių ir įdėti šiek tiek pastangų, kad surastumėte jai patiksiančius aksesuarus. Jei patiems tai padaryti sunku, galite paprašyti kitų dailiosios lyties atstovių patarimo.

Kvepalai

Damai patiksiantį kvapą išrinkti nebus lengva, tačiau jeigu gerai ją pažįstate, turėtumėte susitvarkyti su šia užduotimi – tikriausiai net nereikia sakyti, jog tuomet dovana moteriai paliks neišdildomą įspūdį. Jei manote, kad ji yra išskirtinė asmenybė, nesižvalgykite tarp populiariausių kvepalų – verčiau atkreipkite dėmesį į nišinius. Kiekvienas toks aromatas pasižymi aukščiausia kokybe ir pasakoja savitą istoriją, kuri gali skirtingai atsiskleisti ant mūsų odos. El. parduotuvėje Pigu.lt nišiniai kvepalai nustebins plačiu asortimentu – čia tikrai surasite tokius, kurie patiks Jums svarbiai moteriai.

Namų puoselėjimo prekės

Moterims, kurios mėgsta leisti laiką namuose ir stengiasi puoselėti jų aplinką, turėtų patikti tai padaryti leidžiančios dovanos. Padovanokite joms kvapų difuzorių, kvapnią žvakę ar įspūdingą paveikslą. Tokios dovanos namuose užims garbingą vietą ir damai kaskart primins apie Jus, tad galima sakyti, kad šios idėjos yra ne tik praktiškos, bet ir romantiškos.

Pomėgius atitinkantys siurprizai

Virtuvėje suktis mėgstanti moteris įvertins receptų knygas ar naujus įrenginius, tačiau jeigu tokias dovanas išrinksite daugiausiai mikrobangų krosnele besinaudojančiai damai, galite likti nesuprasti. Būtent dėl to labai svarbu atsižvelgti į moterų mėgstamus užsiėmimus. Pavyzdžiui, jei ji mėgsta skaityti, padovanokite neseniai bestseleriais tapusį kūrinį, o jeigu jos aistra – sportas, puikiai tiks treniruokliai ar masažinis volas.

Tarp visų šių idėjų tikrai surasite bent kelias, kurios turėtų patikti Jums brangiai damai. Svarbiausia nepasilikti paieškų paskutinei minutei – jei dovana atrodys gerai apgalvota, jau pelnysite moters palankumą. 

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *