Susipažinkime su Ariston Velis elektriniais vandens šildytuvais

Paprasta struktūra, nesudėtingas įrengimas, galimybė karštu vandeniu mėgautis ten, kur nėra šiam tikslui reikiamų šaltinių, arba ten, kur nėra galimybės boilerių prijungti prie šildymo katilo – tai tik keli privalumai, kuriais pasižymi elektriniai vandens šildytuvai. Elektrinių vandens šildytuvų modelių gausa yra iš tiesų didelė, todėl pažintį su jais pradėkime nuo Ariston VELIS elektrinių boilerių modelių.

vandens lašas

Savybės, kuriomis pasižymi elektriniai vandens šildytuvai Ariston VELIS EVO 100

Reklama

Elektrinių vandens šildytuvų Ariston VELIS modeliai gali būti įprasti arba su Wi-Fi. Modelis Ariston VELIS EVO 100, pavyzdžiui, Wi-Fi sąsaja nepasižymi, tačiau jis turi kitų, itin naudingų savybių. Viena iš jų – ilgaamžiškumas. Iš itin aukštos kokybės medžiagų gaminami minėto modelio vandens šildytuvai vertinami dėl to, kad jie suvartoja, palyginus, mažai elektros energijos. Šie tūriniai vandens šildytuvai taip pat pasižymi ir universaliu montavimo būdu. Kalbant apie techninius parametrus, galima paminėti, kad šių vandens šildytuvų tūris yra 80 l. Šis 2,5 kW galingumu pasižymintis boileris vandenį iki 45°C pašildo per pusantros valandos, o šilumos nuostoliai prie T=65°C yra 1,50 kWh / 24 val.

Savybės, kuriomis pasižymi elektrinis vandens šildytuvas Ariston VELIS Wi-Fi 100

Kaip ir jau aptartas Ariston VELIS EVO 100 elektrinio šildytuvo modelis, taip ir Ariston VELIS Wi-Fi 100 boileris yra 80 l tūrio. Pastarasis modelis yra šiek tiek galingesnis. Jo galingumas siekia 3 kW. Didesnė įrenginio galia lemia, kad vandenį iki 45°C jis pašildo per šiek tiek trumpesnį laiką, t. y. 1 val. ir 15 min. Šis ilgaamžis, universaliu montavimu pasižymintis vandens šildytuvų modelis taip pat gali būti valdomas, panaudojant bevielį ryšį.

Savybės, kuriomis pasižymi elektrinis vandens šildytuvas Ariston VELIS Wi-Fi 50

Šis elektrinis vandens šildytuvas savo tūriu yra mažiausias iš visų šiandien aptartų Ariston VELIS boilerių modelių. Jo tūris siekia 45 l. Palyginus, mažas Ariston VELIS Wi-Fi 50 vandens šildytuvo, lyginant su Ariston VELIS EVO 100 bei Ariston VELIS Wi-Fi 100 modeliais, tūris, 3 kW galia leidžia vandenį iki 45°C sušildyti per kiek daugiau nei 45 min. Šie vertikaliai arba horizontaliai montuojami boileriai yra valdomi, panaudojant Wi-Fi, o jų eksploatavimas paprastas bei ilgas.

Reklama

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *